Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Osmancık Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 43.469

YÜZ ÖLÇÜMÜ 1.273km2

İLÇorum

TELEFON KODU 0 364

PLAKA KODU 19

OTOGAR SAYISI 1

Osmancık seferleri En Çok Tercih Edilen 3 Firma

Osmancık Otogarları

Osmancık Otogarı 19500 Osmancık/Çorum

Osmancık Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Çorum ilçelerinden biri olan Osmancık, lezzetli pirinçleriyle meşhur bir ilçedir. Dünyanın en lezzetli pirinçlerinin yetiştiği bu bölgeye gidip ziyaret etmek isterseniz, obilet.com üzerinden Osmancık otobüs bileti alma işlemlerini halledebilirsiniz.

Osmancık otobüs seferleri pek çok seyahat firması tarafından düzenlenmektedir. Siz, bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden görme imkanına sahipsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmadan Osmancık otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Osmancık’ta nereler gezilir?

Tarihi oldukça eskilere dayanan Osmancık, pek çok yapıya ev sahipliği yapan bir yerleşim yeridir. Bu yüzden gezebileceğiniz önemli yapılar bulunmaktadır.

Kandiber Kalesi, İmaret Camisi, Baltacı Mehmet Paşa Çeşmesi ve Koyunbaba Köprüsü mutlaka görülmesi gereken tarihi yapılardır.

Biraz doğanın tadını çıkarmak isterseniz, Başpınar Karaca Yaylası’na gidip trekking yapabilirsiniz.

Osmancık’ta ne yenir?

Pirinci meşhur olan bu bölgede bol bol pilav ve sütlaç gibi pirinçle yapılan lezzetlerden tatmalısınız. Hatta evinize giderken de pirinç almalısınız. Bunun dışında; sırık kebabı da en meşhur yemeğidir, yemeden dönmeyin.

Osmancık’ta nerede kalınır?

Osmancık merkezinde bulunan birkaç otel ve öğretmenevinde konaklama imkanı bulunmaktadır. Bütçe ve olanaklar açısından kendinize en uygun olanını seçebilirsiniz.

Osmancık, özellikle yaylasıyla görülmeye değer bir ilçedir. Pirincinden tatmak için bile gidebilirsiniz. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Osmancık Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Osmancık Otobüs Bileti Almak için Osmancık Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Osmancık Otobüs Biletlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
Ankara - Osmancık 35,00 TL
İstanbul - Osmancık 60,00 TL
Samsun - Osmancık 30,00 TL
Bartın - Osmancık 45,00 TL
Bursa - Osmancık 55,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar
;