Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Of Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 41.277

YÜZ ÖLÇÜMÜ 258km2

İLTrabzon

TELEFON KODU 0 462

PLAKA KODU 61

OTOGAR SAYISI 2

Of Otobüs Seferleri En Çok Tercih Edilen 3 Otobüs Firması

oBilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 21 Of Rotası

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Of Otogarları

Of Otobüs Terminali
Eskipazar (Of) Otobüs Kalkış-Varış Noktası

Of Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Of, Trabzon’un en önemli ve en popüler ilçelerinden biridir. Trabzon’un yeşiliyle mavisinin en yoğun yaşandığı yerlerden biridir. Kendine has kültürü ve insanlarıyla görülmesi gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden Of otobüs bileti alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Of otobüs seferleri çoğunlukla yerel kökenli seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların hepsini tüm detaylarıyla obilet.com üzerinden görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak kendinize en uygun olan firmayı seçebilirsiniz. Of otobüs biletinizi ekonomik bir şekilde satın alabilirsiniz.

Of’da nereler gezilir?

Of’un tüm yaylalarını ve köylerini teker teker gezmelisiniz. Of’un tepesinde bulunan yaylalar, sahip oldukları doğal güzelliklerle ruhunuzu yenileyecektir. Ayrıca, Maçka’ya olan yakınlığından dolayı oraya da gidip gezebilirsiniz.

Of’da ne yenir?

Trabzon’a gelip de hamsi yemeden olmaz. Öncelikle hamsi ve hamsiyle yapılan yemeklerden tatmalısınız. Ayrıca; kara lahana ve pazıyla yapılan yemekleri, mıhlamayı, Trabzon pidesini de tatmalısınız.

Of’da nerede kalınır?

Of’un merkezinde kalabileceğiniz küçük çaplı oteller bulunmaktadır. Bu otellerin içinden imkan ve bütçe olarak kendinize en uygun olanını seçebilirsiniz.

Of, doğal güzellikleriyle görülmesi gereken bir yerdir. En kısa zamanda obilet.com üzerinden otobüs biletinizi alıp yola çıkabilirsiniz.

Of Merkezli Aktif Otobüs Firmaları

En Çok Tercih Edilen Of Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Of Otobüs Bileti Almak için Of Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Of Otobüs Biletlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
Ordu - Of 25,00 TL
Ünye - Of 25,00 TL
Fatsa - Of 25,00 TL
Samsun - Of 30,00 TL
Bayburt - Of 30,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar