Malkara Işıklar Otobüs Bileti

Malkara Işıklar Hakkında Bilgi

İL Tekirdağ
TELEFON KODU 0 282
PLAKA KODU 59
OTOGAR SAYISI 1

Malkara Işıklar Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Malkara indirme noktası, Tekirdağ’da yer alıyor. Bölgeye vardıktan sonra çeşitli yerleri gezebilir ve yöresel tatları deneyebilirsiniz.

Malkara Işıklar otobüs bileti ile seyahat ederek Malkara indirme noktasına varıyorsunuz. Malkara Işıklar indirme noktasından dilediğiniz noktaya rahat bir şekilde ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Çorlu Yıldız Tur ve Ak Tur Turizm popüler olan Malkara Işıklar otobüs firmaları arasında yer alıyor.

Malkara Işıklar’da Gezilecek Yerler

Malkara Işıklar otobüs seferleri ile seyahat ettikten sonra bölgeye varıyorsunuz. Bölgeye vardıktan sonra da bölgede ve bölge çevresinde gezilecek yerler sizleri bekliyor. İşte bazı yerler:

  • Rakoczi Müzesi: Eski bir Macar müzesi olan Rakoczi Müzesi, farklı kültürlere merak duyan ziyaretçilerin uğrak noktaları arasında yer alıyor.
  • Kuğulu Park: Sessiz bir ortamda vakit geçirmek ve ruhen dinlenmek isteyen ziyaretçiler Kuğulu Park’ı dönmeden bölgeden ayrılmıyor.

Siz de Malkara Işıklar otobüs bilet fiyatlarını değerlendirdikten sonra yola çıkabilir ve bölgeye ulaşarak bu yerleri gezebilirsiniz.

Malkara Işıklar’da Ne Yenir?

Tekirdağ uçuşları sonrası bölgeye vardığınızda bölgenin yöresel lezzetlerini tatma imkanına sahip oluyorsunuz:

  • Tekirdağ Köftesi: Ünü ülkeye yayılmış bir lezzet olan Tekirdağ köftesi bölgedeki ziyaretçilerin tatmadan dönmediği lezzetler arasında yer alıyor.
  • Cizleme: Bir çeşit krep sayılan cizleme de ziyaretçilerin tercih ettiği lezzeteler arasında yer alıyor.

Malkara Işıklar’da Nerede Kalınır?

Malkara’da farklı konaklama seçenekleri bulunuyor. Bütçe dostu apart otel gibi seçenekler bulunduğu gibi daha lüks oteller de bulunuyor. Siz de Tekirdağ uçak bileti ile ya da otobüs bileti ile seyahat ederek bölgede konaklayabilirsiniz.

Malkara Işıklar Otogarları

Malkara Işıklar Merkezli Faaliyetine Son Vermiş Otobüs Firmaları

bus