Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ilgın Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 55.484

YÜZ ÖLÇÜMÜ 1.636km2

İLKonya

TELEFON KODU 0 332

PLAKA KODU 42

OTOGAR SAYISI 1

Ilgın Otobüs Seferleri En Çok Tercih Edilen 2 Otobüs Firması

Ilgın Otogarları

Ilgın Otogarı 42600 Ilgın/Konya

Ilgın Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Ilgın, Konya’nın küçük ve şirin bir ilçesidir. Kendine has özelliklerini kaybetmemiş olan küçük bir Anadolu ilçesidir. Obilet.com üzerinden Ilgın otobüs bileti satın alarak bu sevimli yeri keşfedebilirsiniz.

Ilgın otobüs seferleri sadece yerel kökenli seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmaların tamamını obilet.com üzerinden görerek aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Bunun sonucunda kendinize en uygun olan firmadan Ilgın otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Ilgın’da nereler gezilir?

Sevimli ve kendine özgü havası olan Ilgın’da gezilebilecek yerlerden en önemlisi tarihi kaplıcalarıdır. Ilgın Kaplıcası, şehrin bile en önemli turisti noktalarındandır. Hem tarih hem de şifa kaynağı olması burayı özel kılar. Bir diğer şifa noktası da Aşağı Çiğil Kaynak Suyudur. Buradan akan suyun özellikle böbrek taşı düşürme konusunda tedavi edici özelliği vardır.

Ilgın’da ne yenir?

Konya mutfağına özgü olan yöresel lezzetlerin tamamını burada da tadabilirsiniz.

Ilgın’da nerede kalınır?

Kaplıca tesislerine konaklama yapabileceğiniz termal oteller bulunmaktadır. Bu otel hemen hemen her bütçe ve imkana uygun şartlar bulunmaktadır.

Ilgın, özellikle kaplıca severlerin ilgisini çekebilecek güzel bir ilçedir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Ilgın Merkezli Aktif Otobüs Firmaları

Ilgın Merkezli Faaliyetine Son Vermiş Otobüs Firmaları

En Çok Tercih Edilen Ilgın Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Ilgın Otobüs Bileti Almak için Ilgın Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Ilgın Otobüs Biletlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
Akşehir - Ilgın 10,10 TL
Afyon - Ilgın 24,30 TL
Aksaray - Ilgın 30,00 TL
Karaman - Ilgın 36,80 TL
Eskişehir - Ilgın 38,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar