Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Hafik Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 9.053

YÜZ ÖLÇÜMÜ 1.765km2

İLSivas

TELEFON KODU 0 346

PLAKA KODU 58

OTOGAR SAYISI 1

oBilet kullanıcılarının en çok tercih ettiği 1 Hafik rotası

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

oBilet kullanıcılarının en çok tercih ettiği 15 rota

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Hafik Otogarları

Hafik Otogarı Çay Mh. 58760 Hafik/Sivas

Hafik Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Hafik, Sivas’ın ilçelerinden biridir. Adını da muazzam güzelliğe sahip olan gölünden almaktadır. Bu güzelliği keşfetmek için obilet.com üzerinden Hafik otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Hafik otobüs seferleri sadece yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylarıyla görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmayı seçip Hafik otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Hafik’te nereler gezilir?

Hafik’te ziyaret etmeniz gereken tek yer Hafik Gölü’dür. Burası, Sivas’a gelmek için de başlı başına yeterli bir sebeptir. Hafik Gölü’nde birbirinden farklı balık türleri yaşamaktadır. Burada olta balıkçılığı yapabilir, göl çevresindeki tesislerde vakit geçirebilir, yürüyüş yapabilirsiniz.

Hafik’te ne yenir?

Hafik’ten çıkan balıklardan tadabilir ya da Sivas’a özgü et yemeklerinden yiyebilirsiniz.

Hafik’te nerede kalınır?

Göl çevresinde ve göle giden yol üzerinde pek çok konaklama tesisi bulunmaktadır. Bunlardan birinde konaklayabilir ya da çadır kurup kamp yapabilirsiniz.

Hafik, ülkenin en özel güzelliklerinden biridir. En kısa zamanda obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alıp bu güzelliği keşfedebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Hafik Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Hafik Otobüs Bileti Almak için Hafik Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Hafik Otobüs Biletlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
İstanbul - Hafik 85,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar
;