Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Durağan Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 18.456

YÜZ ÖLÇÜMÜ 995km2

İLSinop

TELEFON KODU 0 368

PLAKA KODU 57

OTOGAR SAYISI 1

Durağan seferleri En Çok Tercih Edilen 1 Firma

oBilet kullanıcılarının en çok tercih ettiği 3 Durağan rotası

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

oBilet kullanıcılarının en çok tercih ettiği 15 rota

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Durağan Otogarları

Durağan Otogarı 57700 Durağan/Sinop

Durağan Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Durağan, Sinop’un ilçelerinden bir tanesidir. Samsun’a da sınır olmasından dolayı iki şehrin de kültürünü almış güzel bir ilçedir. Durağan otobüs bileti satın alma işlemlerinizi obilet.com üzerinden halledebilirsiniz.

Durağan otobüs seferleri çoğunlukla yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik kıyaslaması yaparak kendinize en uygun olan firmayı seçebilirsiniz. Seçtiğiniz firmadan ekonomik bir şekilde Durağan otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Durağan’da nereler gezilir?

Durağan küçük bir ilçe olmasına rağmen gezilecek pek çok keyifli yeri bünyesinde barındırır. Durakhan, İsmail Bey Camii, Anbar Kaya ve Terelek Kaya ilçede muhakkak görünmesi gereken tarihi ve sanat eserleridir.

Akkır ve Akbel çaylarında bulunan mesire yerlerinde ya da Boyalıca Köyü Doğasuyu mevkiinde piknik yaparak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Durağan’da ne yenir?

Sinop’un yerel lezzetlerinden bol bol tadabilirsiniz. Nokul, mısır çorbası, balık bileke, para çorbası, hasuda, güveç, cizlembe gibi yöresel yemeklerini yemeden dönmemelisiniz. Ayrıca, kuyu kebabın yemeyi asla ihmal etmemelisiniz.

Durağan’da nerede kalınır?

Durağan küçük bir ilçe olduğu için konaklama tesisleri de kısıtlı sayıdadır. İlçe merkezinde bulunan öğretmenevinde konaklayabilirsiniz.

Sinop’a yolunuz düşerse mutlaka Durağan’a uğramalı ve ilçedeki güzellikleri keşfetmelisiniz. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Durağan Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Durağan Otobüs Bileti Almak için Durağan Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Durağan Otobüs Biletlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
Samsun - Durağan 25,00 TL
Kastamonu - Durağan 20,00 TL
Karabük - Durağan 40,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar
;