Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Çavdır Otobüs Bileti

OTOBÜS BİLETİ BUL

Çavdır Hakkında Bilgi

NÜFUS 12.689

YÜZ ÖLÇÜMÜ 482km2

İLBurdur

TELEFON KODU 0 248

PLAKA KODU 15

OTOGAR SAYISI 2

Çavdır Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Çavdır, Burdur’un ilçelerinden biridir. Çavdır küçük bir ilçedir ve Burdur’un farklı bir yüzünü gösterir. Obilet.com üzerinden Çavdır otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Çavdır otobüs seferleri sadece yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilir, kendiniz için en uygun olan firmadan Çavdır otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Çavdır’da nereler gezilir?

Çavdır’da spesifik olarak gezmeniz gereken yerler yoktur. İlçenin tamamını gezip sokaklarını keşfedebilirsiniz. Sadece Selçuklu döneminden kalma, Çavdır’a bağlı olan Dengere Köyü’nde bulunan Dengere Camii’ni görebilirsiniz.

Çavdır’da ne yenir?

Şehrin meşhur yemeği Burdur şişi burada da yiyebilirsiniz. Hamursuz, dirmil kebabı, göynek dolması gibi yöresel yemekleri de mutlaka tatmalısınız. Kabak helvası ve ceviz ezmesi tatlılarını da unutmamak gerek.

Çavdır’da nerede kalınır?

Çavdır küçük bir ilçedir ancak sahip olduğu birkaç konaklama tesisi bulunmaktadır. Bu tesisler, her bütçeye ve imkana da uygun olabilecek niteliktedir.

Bir şehri iyi tanımak için küçük yerlerini görmek gerekir. Burdur’u tanımak isterseniz, buraya da gitmelisiniz. Obilet.com üzerinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Çavdır Otogarları

Çavdır Otobüs Terminali
Çavdır Yol Ayrımı Otobüs Kalkış-Varış Noktası

Çavdır Otobüs Firmaları

Çavdır Merkezli Faaliyetine Son Vermiş Otobüs Firmaları

Çavdır Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Çavdır Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

En Çok Tercih Edilen Çavdır Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Çavdır Otobüs Bileti Almak için Çavdır Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Çavdır Otobüs Biletlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
Fethiye - Çavdır 20,00 TL
Antalya - Çavdır 30,00 TL
Manavgat - Çavdır 45,00 TL
Kütahya - Çavdır 50,00 TL
Şarkikaraağaç - Çavdır 55,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar