Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Beşikdüzü Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 21.692

YÜZ ÖLÇÜMÜ 84km2

İLTrabzon

TELEFON KODU 0 462

PLAKA KODU 61

OTOGAR SAYISI 2

Beşikdüzü seferleri En Çok Tercih Edilen 2 Firma

Beşikdüzü Otogarları

Beşikdüzü Otogarı 61800 Beşikdüzü/Trabzon
Beşikdüzü Mini Otobüs Kalkış-Varış Noktası

Beşikdüzü Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Beşikdüzü, Trabzon’un adı az duyulmuş ilçelerinden biridir. Şehrin popüler yerleri kadar görülmesi gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden Beşikdüzü otobüs bileti satın alıp burayı görüp keşfedebilirsiniz.

Beşikdüzü otobüs seferleri sadece yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bunların her birini obilet.com üzerinden görme imkanına sahipsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak kendinize en uygun firmadan Beşikdüzü otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Beşikdüzü’nde nereler gezilir?

Beşikdüzü gerçek bir doğa harikasıdır. Trabzon’a geldiğinizde, doğanın tadını çıkarmak ve özellikle yaz tatilinizi geçirmek isterseniz, buraya gelmelisiniz.

Burada denize girebilir, piknik yapabilir, yaylaların keyfini sürebilirsiniz. Burası için “gizemli cennet” denildiğini söyleyelim, gerisini siz tamamlayın.

Beşikdüzü’nde ne yenir?

Karadeniz’in tüm yöresel lezzetlerine doyabilir, bol bol balık yiyebilirsiniz. Hatta balıklardan yemeden gelmemelisiniz.

Beşikdüzü’nde nerede kalınır?

Beşikdüzü küçük bir yerdir ama sahip olduğu iki konaklama tesisi vardır. Bunlar da bütçe ve imkan olarak herkese uygundur.

Güzelliğiyle anılan bir yeri görmeyi ihmal etmemelisiniz. Beşikdüzü’ne gitmek isterseniz, obilet.com üzerinden otobüs seferlerine bakıp biletinizi satın alabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Beşikdüzü Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Beşikdüzü Otobüs Bileti Almak için Beşikdüzü Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Beşikdüzü Otobüs Biletlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
Düzce - Beşikdüzü 70,00 TL
Erzurum - Beşikdüzü 35,00 TL
İstanbul - Beşikdüzü 75,00 TL
Ankara - Beşikdüzü 60,00 TL
Van - Beşikdüzü 70,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar
;