Araç (Kastamonu) Otobüs Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Komisyon Yok, Ücretsiz
Ayda 25 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
İki Dakikada
Biletini Al
İptal Edilen Bilete
Kesintisiz İade

Araç (Kastamonu) Hakkında Bilgi

NÜFUS 18.861
YÜZ ÖLÇÜMÜ 1.446 km²
İL Kastamonu
TELEFON KODU 0 366
PLAKA KODU 37
OTOGAR SAYISI 1

Araç (Kastamonu) Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Araç, Kastamonu’nun tarihi ve sevimli ilçelerinden biridir. Yaylalarına çıkıp keyifli vakit geçirebilirsiniz. Obilet.com üzerinden Araç otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Araç otobüs seferleri çoğunlukla yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların tamamını obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Yaptığınız karşılaştırmalar sonucunda kendinize en uygun olan firmayı seçerek Araç otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Araç’ta nereler gezilir?

Araç’ta keyifle gezebileceğiniz pek çok yayla bulunmaktadır. Susuz Yaylası, Mınay Yaylası, Sıragömü Yaylası, Doruk Yayla, Gürne Yayla, Sogurca Yayla ve Geley Yaylası gidip doğanın tadını çıkarmanız gereken yaylalardır.

Araç’ta ne yenir?

Karadeniz mutfağının klasik lezzetlerini tadabilirsiniz. Pazı yemekleri, karalahana yemekleri, mıhlama, pide ve balık çeşitlerinden bol bol yemelisiniz.

Araç’ta nerede kalınır?

Araç’ın içerisinde bulunan küçük pansiyonlarda, otellerde kalabilirsiniz. Ayrıca yaylalarda kamp kurup çadırda kalabilirsiniz.

Araç, yaylaları ve kendine has havası olan özel bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Araç (Kastamonu) Otogarları

Araç Otogarı 37800 Araç/Kastamonu