Zeyve Lavanta Tatil Köyü

({count} yorum)
Yayla Pazarı Köyü, Yayla Pazarı Küme Evleri 157, Ermenek, Karaman - Ermenek, Karaman

Hakkında

Zeyve Lavanta Tatil Köyü, şehir hayatının bunaltıcı kalabalığından sıkılan herkesin seveceği doğal ortamıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Tesis, Karaman’ın Ermenek semtinde yeşilliklerin arasında konumlanıyor.

Zeyve Lavanta Tatil Köyü, bungalov evlerden oluşuyor. Oldukça tatlı ahşap bungalov evlerin içerisinde ücretsiz banyo malzemeleri, televizyon ve mutfak eşyaları bulunuyor. Su ısıtıcısı olan mutfaklarda kendi çay veya kahvenizi yaparak sevdiklerinizle baş başa zaman geçirebilirsiniz.

Zeyve Lavanta Tatil Köyü restoranında açık büfe veya alakart olarak hizmet alabilirsiniz. Bütün öğünlerinize eşlik eden otel, bütün yemekleri özenle hazırlayarak misafirlerine sunuyor. Aynı zamanda turistik işletme bünyesinde bulunan barbeküyü de kullanarak kendinize güzel bir ziyafet çekmeniz mümkün.

Zeyve Lavanta Tatil Köyü bahçesinde manzaraya karşı sevdiklerinizle keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda resepsiyonla görüşerek doğa yürüyüşü ve balık tutma gibi aktiviteler de gerçekleştirebilirsiniz. Doğada kendinize ayıracağınız bu konaklama süresince vücudunuzu dinlendirebilirsiniz. Buna ek olarak Zeyve Lavanta Tatil Köyü kamp alanı hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Tatil köyü, bütün misafirlerine eksiksiz bir hizmet sağlayabilmek amacıyla resepsiyonunu tam zamanlı olarak açık tutuyor. Bu sayede sorularınıza anında cevap alabilirsiniz. Odaya servis hizmeti sunan otel rahatlığınızdan ödün vermemeniz için en iyi şekilde çalışıyor. Tesise kendi aracınızla gelmek isterseniz sizin için ücretsiz bir otopark yeri mevcut.

Ermenek ve çevresini gezebilmeniz için ideal bir konumda bulunan tatil köyü, ulaşım açısından büyük bir rahatlık sağlıyor. Gazipaşa-Alanya Havaalanı, otele 178 km mesafede yer alıyor.

Otele konaklama amacıyla geldiğinizde giriş işlemlerinizi en erken saat 12.00 ve sonrasında yaptırmanız mümkün. Tesisten ayrılmak istediğiniz zaman ise çıkış işlemlerinizi en geç saat 12.00’a kadar yaptırmanız isteniyor. Zeyve Lavanta Tatil Köyü’ne evcil dostlarınızı da getirerek açık havada eğlenmelerini sağlayabilirsiniz.

Tesis Özellikleri

Tavla
Salıncak
Resepsiyon
Balık Tutma İmkânı
Evcil Hayvan Kabul Edilir
Temizlik Hizmeti

Classic Bungalov, Özel Banyo, Dağ Manzaralı, 2 Çift Kişilik Yatak

Classic Bungalov, Özel Banyo, Dağ Manzaralı, 2 Çift Kişilik Yatak

Classic Bungalow, Private Bathroom, Mountain View, 2 Double Beds

Classic Bungalow, Private Bathroom, Mountain View, 2 Double Beds

Bungalow

Bungalow

Classic Bungalov, Özel Banyo, Dağ Manzaralı

Classic Bungalov, Özel Banyo, Dağ Manzaralı

Bungalov

Bungalov

Sıkça Sorulan Sorular

hotel