- Otel
- Antalya Otelleri
- Aksu Otelleri
- Kemerağzı Otelleri
- Sirius Town Spa Hotel And Residence
+10 Fotoğraf
Sirius Town Spa Hotel And Residence
Kemerağzı, 32005 Sokak No: 4, 07112 Aksu/Antalya - Kemerağzı, Aksu, Antalya
6,7
(10+ değerlendirme)
Tesis Özellikleri
Havuz
Jakuzi
Otopark
Wi-Fi
24 Saat Açık Resepsiyon
Tüm Tesis Özelliklerini Göster
Temalar
Şehir Oteli
Kültür ve Turizm Bakanlığı - Tesis İzin Belge No: 07-4841
Konum Bilgileri
Kemerağzı, Aksu, Antalya
Harita
Odalar
Suit Oda, Kara Manzaralı
Fiyatları Göster
Suit Oda, Deniz Manzaralı
Fiyatları Göster
Suit Oda
Fiyatları Göster
Panaromik Suit Oda
Fiyatları Göster
Deluxe Suit Oda
Fiyatları Göster
Exclusive Oda
Fiyatları Göster
President Suit Çatı Teras Katı Oda
Fiyatları Göster
President Suit Teras Katı Oda
Fiyatları Göster
Aile Deluxe Suit Odası, Deniz Veya Kara Manzaralı
Fiyatları Göster
Hakkında
Antalya’nın en seçkin lokasyonunda, modern ve ferah bir mimariyle Akdeniz sahili ve Antalya Havalimanı'nın yanında yer alan Sirius Town Spa Hotel and Residence, yeşil ve mavinin buluştuğu yerde sizleri bekliyor.
Özlediğiniz konfor ve beklentilerinizin üzerinde hizmet, standartlarınızı çok yükseltecek. Tam donanımlı alanında uzman eğitmen kadrosu ile güvenli ve samimi bir ortamda egzersiz yaparak stresinizi atabilirsiniz.
Açık havuzlar ve güneşlenme ünitelerinin yanı sıra kapalı havuz ,ısıtma sistemleri ve geniş kullanım alanı ile konforlu ve keyifli bir atmosfer sunuyoruz. Aksu'da konumlanmaktadır. Antalya Havaalanı 12 km mesafededir. Denize 500 m uzaklıktadır.
Otel Yorumları Yükleniyor..
Tesis Kuralları
Giriş ve Çıkış Saatleri
Giriş Saati
14:00
Çıkış Saati
12:00
- Check-in sırasında konuklardan fotoğraflı kimlik belgesi istenebilir.
İptal ve Ödeme
- İptal ve ödeme koşulları oda türüne göre değişmektedir. Seçiminizi yaparken her seçenek için hangi koşulların geçerli olabileceğini kontrol edin.
Notlar
- Bazı hizmet ve aktiviteler sezon ve hava koşullarına bağlı olarak sınırlı sunulabilir veya hizmet dışı olabilir.
Çevre ve Konum
Konum Bilgileri
Haritada Göster
Turistik Yerler
Sandland5.1 km
Soviet Life Style Museum7.6 km
Selfie Park9.8 km
Perge Antik Kenti11.4 km
Eylül Antika14.4 km
Atatürk Evi Müzesi14.6 km
Antalya Atatürk Evi Ve Müzesi14.6 km
Hadrianus Kapısı14.7 km
Akmed Suna İnan Kıraç Kaleiçi Müzesi14.7 km
Kaleiçi Müzesi14.7 km
Ahi Evran Müzesi14.8 km
Daha fazla göster
Yakındakiler
Akkapark AVM220 m
Antalya Büyükşehir Belediyesi Lara Halk Plajı2.3 km
Denizimpark At Çiftliği4.6 km
Ulaşım
Aksu Şehir Merkezi10 km
Otobüs Durağı200 m
Antalya Havalimanı8.5 km
Isparta Süleyman Demirel Havalimanı119.9 km
Konum uzaklığı bilgileri en hızlı rotadan alınmış olup, yoğunluğa veya tercih edilen yollara göre değişebilir.
Kampanyalardan hemen haberdar olun
QR Kodu okutun, telefonunuza obilet uygulamasını indirip size özel kampanyaları keşfedin.
Benzer Oteller
Patara Gate Boutique Hotel
Patara, Kaş, Antalya
6
Misafir Puanı
(1 değerlendirme)
Şehir merkezinden 29,9 km
Gizli Köy Hotel
Beldibi, Kemer, Antalya
7
Normal
(50+ değerlendirme)
Şehir merkezinden 15,6 km
Livane Beach Otel
Kızlar Pınarı, Alanya, Antalya
7,6
İyi
(20+ değerlendirme)
Şehir merkezinden 2,0 km
Hisar Otel
Güller Pınarı, Alanya, Antalya
6,8
Misafir Puanı
(10+ değerlendirme)
Şehir merkezinde
Hakan Pansiyon
Kızlar Pınarı, Alanya, Antalya
6,9
Misafir Puanı
(40+ değerlendirme)
Şehir merkezinden 2,0 km
Deniz Otel Finike
Finike, Antalya
6,7
Misafir Puanı
(30+ değerlendirme)
Şehir merkezinden 2,0 km
İpek Apart Otel
Güller Pınarı, Alanya, Antalya
6,3
Misafir Puanı
(3 değerlendirme)
Şehir merkezinden 2,1 km
Ersoy Ak Pansiyon
Üçgen, Muratpaşa, Antalya
6,1
Misafir Puanı
(10+ değerlendirme)
Şehir merkezinden 3,9 km
Avlion Hotel Alanya
Saray, Alanya, Antalya
6,7
Misafir Puanı
(20+ değerlendirme)
Şehir merkezinde
Sıkça Sorulan Sorular
Otel hakkında merak edebileceğiniz soruların cevaplarını sizin için özetledik.
Sirius Town Spa Hotel And Residence hangi adreste bulunmaktadır?
Sirius Town Spa Hotel And Residence, Kemerağzı, 32005 Sokak No: 4, 07112 Aksu/Antalya adresinde yer almaktadır.
Sirius Town Spa Hotel And Residence havaalanına ve otogara ne kadar uzaklıktadır?
Sirius Town Spa Hotel And Residence, Antalya Havalimanı adlı havaalanına yaklaşık 7.9 km mesafededir.
Sirius Town Spa Hotel And Residence şehir merkezine ne kadar uzaklıktadır?
Sirius Town Spa Hotel And Residence, Lara-Kundu bölgesine yaklaşık 7.2 km mesafededir.
Sirius Town Spa Hotel And Residence tesisinin bu gece fiyatı ne kadardır?
Sirius Town Spa Hotel And Residence için bu gece fiyatı 5,239 TL'den başlamaktadır.
Sirius Town Spa Hotel And Residence tesisinin bu hafta sonu fiyatı ne kadardır?
Sirius Town Spa Hotel And Residence için bu hafta sonu fiyatı 10,762 TL'den başlamaktadır.
Sirius Town Spa Hotel And Residence tesisinin önümüzdeki 7 gün içinde en ucuz fiyatı ne kadardır?
Sirius Town Spa Hotel And Residence için önümüzdeki 7 gün içindeki en ucuz fiyat 5,239 TL'den başlamaktadır. Son güncelleme: 20 Ekim 2026
Sirius Town Spa Hotel And Residence tesisinin önümüzdeki 3 ay içinde en ucuz fiyatı ne kadardır?
Sirius Town Spa Hotel And Residence için önümüzdeki 3 ay içindeki en ucuz fiyat 4,336 TL'den başlamaktadır. Son güncelleme: 20 Ekim 2026
Sirius Town Spa Hotel And Residence hangi konseptlerde hizmet sunmaktadır?
Sirius Town Spa Hotel And Residence, Tatil Otelleri konseptinde hizmet vermektedir.
Sirius Town Spa Hotel And Residence tesisinden hangi pansiyon tiplerini rezerve edebilirim?
Sirius Town Spa Hotel And Residence tesisinden Kahvaltı Dahil, Sadece Oda oda tiplerini rezerve edebilirsiniz.
Sirius Town Spa Hotel And Residence tesisinde havuz var mıdır?
Evet, Sirius Town Spa Hotel And Residence tesisinde havuz bulunmaktadır.
Sirius Town Spa Hotel And Residence tesisinde otopark var mıdır?
Evet, Sirius Town Spa Hotel And Residence tesisinde otopark bulunmaktadır.
Sirius Town Spa Hotel And Residence tesisinin check in ve check out saatleri nedir?
Sirius Town Spa Hotel And Residence için check in saati 14:00, check out saati 12:00 olarak belirlenmiştir.
Sirius Town Spa Hotel And Residence rezervasyonlarının iptal politikası nedir?
İptal ve ödeme koşulları oda türüne göre değişmektedir. Seçiminizi yaparken her seçenek için hangi koşulların geçerli olabileceğini kontrol edin.
Canlı Destek