Konak Kayseri Hotel

({count} yorum)
Osman Kavuncu Bulvarı 107, Kayseri, Melikgazi - Melikgazi, Kayseri - Şehir merkezinden 2,5 km

Hakkında

Konak Kayseri Hotel 1965’ten itibaren biriken deneyimlerini ziyaretçilerine sunuyor. Temiz ve konforlu bir hizmet sunmayı amaçlıyor. Bulunduğu konum sayesinde ziyaretçiler bu tesisi tercih ediyor.

Konak Kayseri Hotel aile odaları, anne, baba ve çocuk için uygun oluyor. Otelde standart odalar bulunuyor. Bu odalar içerisinde kalabilen kişi sayısına göre farklılık gösteriyor. Tek, iki veya 3 kişinin kalmasına uygun odalar bulunuyor. Tek kişilik odalarda ayrıca bir oturma grubu vardır. Kişilerin oda içerisindeki sıcaklığı belirleyebilmesi için odalarda klima mevcuttur. Odalar içerisinde sigara kullanılmıyor.

Konak Kayseri Hotel restoran ve kahvaltı salonu bulunuyor. Ziyaretçiler buralarda yemek ihtiyaçlarını karşılıyor. Tesiste Lobby Bar olan bir alan vardır. Burada ziyaretçilerin istekleri doğrultusunda içecek dağıtımı yapılıyor.

Konak Kayseri Hotel pistlere shuttle servisi sağlıyor. Bu sayede rahat biçimde gidip dönüyorsunuz. Kayak için gerekli olmayan kişilere tesis ekipman kiralıyor. Kayaktan sonra kullanımı biten ekipmanları da tesis bünyesinde muhafaza ediyorsunuz.

Konak Kayseri Hotel içerisindeki resepsiyon 24 saat süresince ulaşılabilir oluyor. Bu sayede ziyaretçilerden gelen istekler rahatlıkla karşılanıyor. Resepsiyonda bilet hizmetleri de sağlanıyor. Tesis bünyesinde otopark bulunuyor. Bu yüzden araç ile gelenlerin park için bir endişe duymasına gerek kalmıyor. Dinlenme salonu ve tv odası ortak kullanım alanları arasında yer alıyor.

Konak Kayseri Hotel şehir merkezinde bulunuyor. Kayseri ilinin merkez ilçesi Melikgazi’dir. Bu yüzden tesis etrafında ulaşım oldukça rahat oluyor. Ziyaretçilerin havaalanına ulaşımı ücretli servisler tarafından yapılıyor.

Konak Kayseri Hotel 11.00’den başlayarak girişleri yapıyor. Bu tesisten çıkışlar ise 13.00’den önce bitiyor. Tesis içerisinde evcil hayvan bulundurulmasına izin verilmiyor. Bu otel alerjik yapıda olan kişiler için oldukça uygun şartlar sağlıyor.

Tesis Özellikleri

Engelli Dostu Odalar
Yazıcı
Asansör
Saç Kurutma Makinesi
Engelli Dostu Banyo
Uydu Yayını

Standart Oda - Üç Kişilik

Standart Oda - Üç Kişilik

Aile Odası

Aile Odası

Standart - İki Yataklı Oda-French Bed

Standart - İki Yataklı Oda-French Bed

Standart Oda Tek Geniş Yatak

Standart Oda Tek Geniş Yatak

Family Room

Family Room

Standart - İki Yataklı Oda

Standart - İki Yataklı Oda

Standart Oda, Üçlü Yatak

Standart Oda, Üçlü Yatak

Standard - Twin Room

Standard - Twin Room

Standard Room - Triple

Standard Room - Triple

Standard Room

Standard Room

Standart Oda - Tek Kişilik

Standart Oda - Tek Kişilik

Standard Room - Single

Standard Room - Single

Sıkça Sorulan Sorular

hotel