Kale Evi Butik Otel

({count} yorum)
Seferpaşa, Köprübaşı Sk. No:2, 27270 Şahinbey/Gaziantep - Şahinbey, Gaziantep - Şehir merkezinde

Hakkında

Kale Evi Butik Otel 9 odalı ve 9 double 3 single olmak üzere 12 yatak kapasiteli olup, odalarımızda misafirlerimizin rahat edebilmesi için her şey düşünülmüştür. Aynı zamanda patili dostu olduğumuzu da belirtmek isteriz. Kale Evi Butik Otel 1940 yılından önce inşa edildiği bilinen eski Antep evidir. 2006 yılında restorasyon çalışmalarına başlanıp 2007 yılında butik otel olarak hizmet vermeye başlamıştır. Dünya üzerinde bir şehrin kalesine dayanmış tek otel olma özelliği taşıyan Kale Evi Butik Otel Gaziantep'in merkezinde yer almaktadır.

Hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için keyifli bir konaklama alternatifi sunan otelimiz, misafirlerimize fasıl ekibi bulunan alkollü ve alkolsüz içecekler eşliğinde restoran hizmeti, vale otopark ve resepsiyonda emanet kasası imkanları sağlıyor. Kalifiye personellerimiz ve güler yüzlü hizmetimiz ile siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Gaziantep Kalesi 80 m, Hışvahan 100 m, Hamam Müzesi 170 m, Devr-i Alem Para Müzesi 190 m, Tütün Han 550 m, İmam Çağdaş 610 m, Yesemek Gaziantep Mutfağı 630 m, Zincirli Bedesten 630 m, Bakırcılar Caddesi 660 m, Tahmis Kahvesi 750 m, 25 Aralık Panorama Müzesi 300 m mesafede olup otelimiz birçok müzeye yürüme mesafesindedir.

Tesis Özellikleri

Tarihi Destinasyon

Standart Oda

Standart Oda

Suit Oda

Suit Oda

Standard Room

Standard Room

Suit Room

Suit Room

Sıkça Sorulan Sorular

hotel