Hotel Temizay

({count} yorum)
Cumhuriyet Meydani 9, 17000 Canakkale - Çanakkale Şehir Merkezi, Çanakkale - Şehir merkezinde

Hakkında

Çanakkale’de köklü geçmişiyle uzun yıllardır hizmet veren Hotel Temizay, kent merkezinde konumlanıyor. Farklı beklentilere yönelik imkânlarıyla geniş bir kitleye hitap eden bu tesis, gezginlerin aldıkları hizmetten memnun olmalarını sağlıyor.

39 odanın bulunduğu Hotel Temizay’da farklı seçenekler mevcut. Toplam 100 kişilik kapasitesi olan otelin single, double ve aile odaları bulunuyor. Bunlara ek olarak Hotel Temizay süit odalarını da tercih etmeniz mümkün. İhtiyaçlarınıza yönelik tüm eşya ve ürünlerin bulunduğu bu konaklama birimlerinden size uygun olanı seçerek konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Farklı damak zevklerine hitap eden Hotel Temizay restoranı konukların yeme içme ihtiyaçlarını karşılıyor. Taze ürünlerle güzel sunumların oluşturulduğu öğünlerde kendinize uygun tercihlerde bulunabilirsiniz. Ayrıca açık büfe servis edilen kahvaltıyla güne başlamanız da mümkün.

İş sebebiyle seyahate çıkan kişilerin de tercih ettiği bu konaklama işletmesi, sahip olduğu imkânlarla projelerinizi aksamadan yürütebilmenizi sağlıyor. Bu talebinizi karşılamak üzere Hotel Temizay toplantı salonunu kullanmanız mümkün. 60 kişi kapasiteli bu salonda sizler de etkili sunumlar yapabilirsiniz.

Tesis resepsiyonu, otel misafirlerinin her an ulaşabilmesi için 24 saat hizmet veriyor. Ayrıca kendi aracıyla seyahat eden kişilerin de kullanabileceği ücretsiz otopark mevcut. Bu da gezginlerin park yeri bulmakla uğraşmamaları sağlıyor.

Sahile yalnızca 150 metre mesafede olan otelde konaklayan misafirler, civara ulaşımda da sorun yaşamıyor. Hotel Temizay’ın Çanakkale merkezinde olması, konukların kentin imkânlarından kolaylıkla faydalanabilmesini mümkün kılıyor. Ayrıca Çanakkale Havalimanı da tesise sadece 3,5 km uzaklıkta. Buraya kısa sürede kendi imkânlarınızla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otele 15.00 ve sonrasında giriş yapabilirsiniz. Çıkış için belirtilen spesifik bir saat aralığı yok. Bu durum, turistlerin daha rahat şekilde toparlanabilmelerini mümkün kılıyor. Bunun yanı sıra otele evcil hayvan kabul edilmediğini de belirtmek gerekiyor.

Tesis Özellikleri

Açık Büfe
Yetişkin Oteli
Televizyon
Meyve İkramı
Ortak Dinlenme Alanı
Güvenlik

Aile Odası - Üç Kişilik

Aile Odası -  Üç Kişilik

Suit Oda - Dört Kişilik

Suit Oda - Dört Kişilik

Standart - İki Yataklı Oda

Standart - İki Yataklı Oda

Ekonomik - Tek Kişilik

Ekonomik - Tek Kişilik

Standard - Twin Room

Standard - Twin Room

Family Room - Triple

Family Room - Triple

Suite Room - Quadruple

Suite Room - Quadruple

Aile Odası, Üçlü Yatak

Aile Odası, Üçlü Yatak

Economic - Single Person

Economic - Single Person

Aile Odası - Üç Kişilik

Aile Odası - Üç Kişilik

Aile Odası

Aile Odası

Suit Oda

Suit Oda

Standart Oda

Standart Oda

Sıkça Sorulan Sorular

hotel