Herakles Thermal Hotel

({count} yorum)
Karahayıt, 118 Kızılhamam Sokak No: 8/A, 20260 Pamukkale/Denizli, Türkiye - Pamukkale, Denizli

Hakkında

Karahayıt Dağları eteklerinde yer alan Herakles Termal Otel, eşsiz bir mimariye ve açık yüzme havuzuna sahiptir. Oteldeki tedaviler ve rehabilitasyon bakım olanakları arasında şifalı termal havuzlar, kaplıcalar ve bir fizyoterapist bulunmaktadır.

Kapalı termal havuzları ve otelin kaplıcaları şifalı termal sular ile doludur. Otelin fizyoterapisti her konuğa uyacak ayrı bir tedavi sunmaktadır. Otelimizde, masaj, çamur banyosu ve güzellik tedavileri de mevcuttur. Karahayıt Dağları eteklerinde yer alan Herakles Termal Otel, eşsiz bir mimariye ve açık yüzme havuzuna sahiptir. Oteldeki tedaviler ve rehabilitasyon bakım olanakları arasında şifalı termal havuzlar, kaplıcalar ve bir fizyoterapist bulunmaktadır. Kapalı termal havuzları ve otelin kaplıcaları şifalı termal sular ile doludur.

Otelin fizyoterapisti her konuğa uyacak ayrı bir tedavi sunmaktadır. Otelimizde, masaj, çamur banyosu ve güzellik tedavileri de mevcuttur.

Halı kaplı zeminlere sahip Herakles Termal Otel'in klimalı odalarında TV ve buzdolabı bulunmaktadır. Odalara kaplıca suyu da sağlanmaktadır.

Restoranda yemekler açık büfe olarak servis edilmektedir. Ayrıca, havuz kenarındaki açık yemek alanında sunulan sağlıklı yemekleri de tadabilirsiniz.

Evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Tesis Özellikleri

Jakuzi
Kapalı Yüzme Havuzu
Hamam
Restoran
Klima
Bebek Dostu

Standart Oda

Standart Oda

Standard Room

Standard Room

Standard Single Room (Full Double Bed And Single Bed)

Standard Single Room (Full Double Bed And Single Bed)

Standard Single Room (Single Bed)

Standard Single Room (Single Bed)

Standard Room, Garden View,

Standard Room, Garden View,

Comfort Room, Garden View,

Comfort Room, Garden View,

Sıkça Sorulan Sorular

hotel