Bağbadem Tatil Çiftliği

({count} yorum)
Alaybey Mahallesi, Arabacı Mevkii 32, Bozcaada - Bozcaada, Çanakkale

Hakkında

Bağbadem Tatil Çiftliği, Çanakkale’nin Bozcaada ilçesinde yer alıyor. Bozcaada, tarihi yapısı ve doğal güzellikleri ile öne çıkıyor. Bağbadem Tatil Çiftliği klasik konaklama opsiyonlarından farklı bir deneyim yaşamak isteyenler için uygun seçenekler arasında.

Bozcaada’nın kalbinde bir kır evi olan Bağbadem Tatil Çiftliği, 2, 3 ve 4 kişilik oda seçenekleri sunuyor. Çiftlik içerisinde 3 ev bulunuyor. Ana binada tesis sahipleri konaklıyor. Diğer iki evde ise 8 oda bulunuyor. Odaların büyüklükleri değişiklik gösterebiliyor. Ortak alanlar içerisinde güneşlenme terası, veranda, bahçe, mutfak, özel sigara içilen alan ve teras var.

Bağbadem Tatil Çiftliği bünyesinde özel bir Türk cafesi bulunuyor. Çiftliğin bahçesinde çeşitli birçok sebze ve meyve yetiştiriliyor. Tesis sahipleri yeme içme ihtiyaçlarının hepsini kendi bahçelerinden gidermeyi amaçlıyor. Evlerde bulunan mutfak ve buzdolapları konukların kullanımına açık. Aynı zamanda çay ve kahve makinesi bulunuyor. Bunun yanı sıra tesis çevresinde yöresel lezzetlerle hizmet veren çeşitli mekanlar bulabilirsiniz.

Bağbadem Tatil Çiftliği bir kır evi olması ile öne çıkıyor. Bir çiftlik olarak tasarlanmış ve bu anlamda bir çiftlik üzerine kurulu olan tesis misafirlerine doğa ile iç içe oldukça keyifli ve huzurlu bir konaklama imkanı sunuyor. Özellikle şehir hayatından bunalmış kişiler için ihtiyaçları olan huzur ve sakinliği, aynı zamanda ev sıcaklığını sağlıyor. Evler taş yapıdan oluştuğu için yaz aylarında oldukça serin oluyor fakat bunu yeterli bulmayan konuklar tavan pervanesini kullanabilir. Odaların her biri aynı koşul ve olanaklara sahip fakat bazıları büyüklükleri nedeniyle daha fazla konaklama kapasitesi sunuyor.

Bağbadem Tatil Çiftliği sahipleri, aynı çiftlik içerisinde ana binada konaklıyor. İhtiyacınız olduğu her vakitte onlarla iletişim sağlayabilir ve dilek ve ihtiyaçlarınızı paylaşabilirsiniz. Odalarda sigara içilmiyor fakat sigara içme alanları mevcut. Tesis bünyesinde ücretsiz özel bir otopark bulunuyor.

Bağbadem Tatil Çiftliği plaja yaklaşık 18 dakika yürüme mesafesinde konumlanıyor. Bağbadem Tatil Çiftliği Gökçeada’ya 44 km uzaklıkta bulunuyor ve Çanakkale Havalimanı’na ise 44 km uzaklıkta konumlanıyor. Doğa ile iç içe olmasına rağmen ulaşım açısından çeşitli birçok kolaylık bulunuyor.

Bağbadem Tatil Çiftliği 14:00 ve sonrasında giriş işlemlerinizi yapıyor. En geç 11:00’de çıkış işlemlerinizi yapmanız gerekiyor. Evcil hayvanların konaklamasına izin veriliyor.

Twin, Garden View,

Twin, Garden View,

Standard Room, Garden View,

Standard Room, Garden View,

Triple Room, Garden View,

Triple Room, Garden View,

Standard Room, Garden View, With Veranda

Standard Room, Garden View, With Veranda

Sıkça Sorulan Sorular

hotel