Asude Konak

({count} yorum)
Şekeroğlu Mahallesi, Millet Sokak 20, Kale Karşısı, Tahtani Cami Arkası, 27400 Gaziantep, İlçe Şahinbey, Gaziantep - Şahinbey, Gaziantep - Şehir merkezinde

Hakkında

Asude Konak, Gaziantep’in eşsiz ambiyansının hissedildiği butik bir tesis. Toplam beş odasıyla hizmet veren bu konak, kendinizi uzun zamandır görmediğiniz bir aile dostunuzun evinde kalıyormuşsunuz gibi hissetmenizi sağlayacak sıcaklığa sahip. Osmanlı döneminde yapılmış konaklardan biri olan bu tesis, şehir merkezinde unutulmaz bir tecrübe edinmenizi sağlıyor.

Asude Konak’taki odalar; Pürsefa, Laminur, Bezm-i Âlem gibi isimlerle anılıyor. Her bir odanın kendine has dekorasyonu, tarihin keyifli atmosferinde konaklamanızı sağlayacak özelliklere sahip. Asude Konak aile odaları olarak da kullanılan konaklama birimlerinde televizyon, klima, minibar olanaklarını da hizmete hazır hâle getiriyor.

Gaziantep’in yöresel lezzetlerinin bulunduğu Asude Konak restoranında damak zevkinize hitap edecek birbirinden güzel kahvaltılık çeşitleri hazırlanıyor. Yemek hazırlamayı âdeta zevk hâline getiren bu tesiste konakladığınız süre boyunca Gaziantep’in yöresel lezzetlerini orijinal tarifleriyle tatmanız mümkün.

Asude Konak’ı yaz aylarında ziyaret ederseniz ceviz ağacının bulunduğu bahçesinde kuş sesleri eşliğinde keyifli zaman geçirebilirsiniz. Kış aylarında tatil yapmayı tercih ederseniz bu tesisin eyvanında sobanın başına kurularak yöresel kahvelerin tadına bakabilirsiniz. Her mevsimi ayrı güzel olan bu tesiste, nostaljik bir tatil yapacağınıza emin olabilirsiniz.

24 saat açık bulunan resepsiyon birimi sayesinde Asude Konak’ta size yardımcı olacak yetkili bir çalışanı her an bulabilirsiniz. Ayrıca bu tesisin yakınlarında ücretli özel otopark da bulunduğu için kendi aracınızla seyahat ettiğinizde arabanızı bırakacak güvenli bir alan aramakla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Çevresinde gezilecek birçok tarihî nokta bulunan Asude Konak, ulaşım anlamında da hiçbir zorluk yaşamayacağınız bir adrese sahip. Bir başka şehirden uçakla gelen misafirler, 19 km uzaklıktaki Gaziantep Havalimanı’ndan konağa kolaylıkla ulaşım sağlayabiliyorlar.

Asude Konak balayı imkânı da sunan bir tesis olduğu için yeni evli çiftlerin rahat etmesini sağlayacak kalitede bir mekân. Siz de bu keyifli ambiyansı deneyimlemek isterseniz tesise giriş işlemlerinizi 12.00’den sonra yaptırabilirsiniz. Ayrıca otelden çıkışınız için belirlenen saat 12.00 olduğu için bu zamana kadar işlemlerinizi tamamlamanız gerek. Bunlar dışında tesisin evcil hayvan konaklamasına müsaade etmediğini de belirtmekte fayda var.

Tesis Özellikleri

Araba Kiralama
Yazıcı
Vejeteryan Dostu
Çamaşır Temizleme Servisi
Ütü
Tarihi Destinasyon

Pürsefa

Pürsefa

Bezm I Alem

Bezm I Alem

Laminur

Laminur

Kubbealtı

Kubbealtı

Bezm I Alem

Bezm I Alem

Kubbealti

Kubbealti

Standart Oda

Standart Oda

Standart (Oda)

Standart (Oda)

Bezm-I Alem, Courtyard View,

Bezm-I Alem, Courtyard View,

Laminur, No View,

Laminur, No View,

Kubbealtı, Garden View,

Kubbealtı, Garden View,

Pürsefa, Garden View,

Pürsefa, Garden View,

Sıkça Sorulan Sorular

hotel