Kaş Otelleri

Kaş Otelleri Hakkında
En Yakın
Havalimanı
Antalya Havalimanı
En Yakın
Otogar
Kaş Eski Otogarı
Otel
Sayısı
1948
Ortalama 2 Kişilik
Konaklama Fiyatı
6.981 TL
En Ucuz Gecelik
Oda Fiyatı
1.399 TL
Otellerin
Ortalama Puanı
8,9/ 10

Kaş Hakkında

Kaş Otelleri

Turizm faaliyetlerinin yoğun olarak görüldüğü illerden biri olan Antalya, birbirinden güzel tatil beldelerine ev sahipliği yapıyor. Antalya’da bulunan tatil beldelerinden biri olan Kaş, yıl içerisinde binlerce yerli ve yabancı turistin uğrak noktası olmayı başarıyor. Kaş, Antalya’nın büyük yüzölçümüne sahip dördüncü ilçesi olması ile dikkat çekiyor. Antalya ve Fethiye körfezi arasında “Teke Yarımadası” adlı bir ada bulunuyor. Kaş, bahsedilen bu yarımadanın sınırları içerisinde yer alıyor. Akdeniz ikliminin hakimiyeti altında bulunan Kaş, önemli turistik bölgelerden biri olmayı başarıyor. 70 kilometrelik sahil boyuna sahip olan bu güzel belde deniz turizmi açısından da önemli bir konuma sahip oluyor. Çakıl taşlı plajları, berrak suları ve ferahlatıcı atmosferi ile öne çıkan Kaş, çeşitli aktiviteler yapılmasına da imkan sağlıyor. Sıklıkla tekne turları yapılan Kaş’ta dalış faaliyetleri de dikkat çekiyor. Kaş’ın berrak sularında yapacağınız dalış faaliyeti, eşsiz bir deneyime sahip olmanızı sağlıyor. Sessiz ve sakin bir atmosfere sahip olan Kaş; arnavut kaldırımlı sokakları, begonvillerin eşsiz kokusuna ev sahipliği yapan cumbalı evleri ve şirin mekanları ile tatil yapabileceğiniz güzel beldelerden biri oluyor. Kaş konaklamaseçenekleri ile de tatilseverleri cezbediyor. Farklı tatil alışkanlıklarına hitap eden Kaş otelleri, eşsiz bir tatil deneyimi yaşamanıza imkan sağlıyor. Ağırlıklı olarak butik konseptinden oluşan Kaş otelleri, ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirmenize imkan veren çeşitli olanaklara sahip. Eğer siz de yılın tüm yorgunluğunu atmak ve esşiz bir tatil deneyimi yaşamak istiyorsanız Kaş otellerine rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatlarından da faydalanabilir, aynı zamanda bütçenize de olumlu katkıda bulunabilirsiniz.

Kaş’a Nasıl Gidilir?

Unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak isteyen tatilseverlerin Kaş hakkındabilgi sahibi olmak istediği bazı hususlar bulunuyor. Bu hususlardan dikkat çekeni Kaş’a nasıl gidileceği oluyor. Eğer siz de tatilinizi Kaş’ta yapmaya karar verdiyseniz Kaş’a gitmek için kullanabileceğiniz ulaşım imkanları hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Kaş’a ulaşmak için kullanabileceğiniz iki farklı ulaşım imkanı bulunuyor. Bu ulaşım imkanlarından birincisi hava yolu iken, ikincisi ise kara yolu oluyor. Çoğu tatilsever tarafından sıklıkla tercih edilen hava yolu, Kaş’a bulunduğunuz konumdan oldukça kısa bir süre içerisinde ulaşmanızı sağlıyor. Kaş’a hava yolu vasıtası ile ulaşmak isteyen kişilerin karşısına iki farklı havalimanı çıkıyor. Bunlardan birincisi; Muğla Dalaman Havalimanı oluyor. Muğla Dalaman Havalimanı ile Kaş arasında 150 kilometrelik bir mesafe bulunuyor. Muğla Dalaman Havalimanı’na iniş yaptığınız takdirde bölgedeki ulaşım araçları ile 150 km mesafe katederek Kaş’a ulaşabilirsiniz. Muğla Dalaman Havalimanı’nın yanı sıra Antalya Havalimanı’da bu noktada tercih edebileceğiniz bir diğer varış noktası oluyor. Muğla ya da Antalya uçak bileti alarak bölgeye ulaşım sağlayabilirsiniz. İniş yaptıktan sonra ise Antalya Havalimanı’nda ya da Muğla Dalaman Havalimanı’nda araç kiralama imkanına da sahip oluyorsunuz. Araç kiralama şirketlerinin havalimanlarının belirli bölgelerinde ofisleri bulunuyor. Dolayısıyla havalimanına iniş yaptıktan sonra hiç vakit kaybetmeden aracınızı teslim alabiliyorsunuz. Böylelikle her iki havalimanından da konforlu ve güvenli bir şekilde Kaş’a geçebiliyorsunuz. Hava yolunun yanı sıra kara yolu da tatilseverler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Ülkenin dört bir yanından düzenlenen otobüs seferleri ile Antalya Terminali’ne gelebilirsiniz. Bunun için Kaş otobüs bileti almanız yeterli. Antalya Terminali’nden otobüs ve minibüslere binerek Kaş’a ulaşabilirsiniz. Eğer dilerseniz Antalya Terminali’nde de Kaş araç kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle hiç vakit kaybetmeden Kaş bölgesi otellerineulaşabilirsiniz.

Kaş’a Ne Zaman Gidilir?

Bir tatilin güzel bir şekilde geçmesi kadar, o tatilin uygun zaman diliminde gerçekleştiriliyor olması da oldukça önemli. Tatilinizi Kaş bölgesiiçerisinde yapmaya karar verdiyseniz ilk olarak Kaş’a ne zaman gidileceği hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Akdeniz ikliminin hakimiyet gösterdiği Kaş bölgesi, doğrudan bahar ve yaz aylarında gidilmeye müsait oluyor. Akdeniz iklimi denilince aklınıza hemen kavurucu sıcakların gelmesine aslında pek de fazla gerek yok. Çünkü Kaş, yaz aylarında dahi günlük sıcaklık ortalaması düşük olan bölgelerden. Dolayısıyla yaz aylarında yapacağınız tatiller için Kaş bölgesini pek tabii tercih edebilirsiniz. Yıllık sıcaklık ortalaması 18 derece olan Kaş, yılın sıcak günlerini temmuz ayında yaşıyor. Kaş’ın sıcaklık oranı temmuz ayında 26-27 dereceyi bulabiliyor. Dolayısıyla tam anlamıyla bir yaz tatili deneyimi yaşamak istiyorsanız Kaş’a haziran, temmuz ve ağustos aylarında gidebilirsiniz. Kaş’ta tatilyaparken aynı zamanda kültürel etkinliklere de tanıklık etmek mi istiyorsunuz? Öyle ise bu noktada Kaş’taki festival günleri hakkında bilgi sahibi olmanızda fayda var. Kaş, yıl içerisinde çeşitli organizasyon ve festivaller ile renklenen bir tatil bölgesi. Genellikle haziran ayının ilk günlerinde başlayan Kaş festivalleri, tatilinizin eşsiz bir deneyim haline gelmesini sağlıyor. Kaş’ta yapılan kültür sanat festivalleri, yüzme yarışları ve bisiklet turnuvaları, tatilinizi yaparken aynı zamanda keyifli vakitler geçirmenizi sağlıyor. Siz de Kaş’ta yapılan festival günleri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olarak Kaş tatil günlerinizi belirleyebilirsiniz. Kaş, özellikle yaz sezonunda binlerce turisti ağırlıyor. Dolayısıyla yaz sezonunu kapsayan günlerde oldukça yoğun bir belde haline geliyor. Bu noktada Kaş tatili için erken rezervasyon yapılması tavsiye ediliyor.

Kaş Şehir İçi Ulaşımı Nasıldır?

Antalya otellerinden birine rezervasyon yaptırdıktan sonra artık geriye Kaş’ın eşsiz atmosferinde ruhunuzu ve bedeninizi dindirmek kalıyor. Kaş’ın ünlü otellerinde konaklayan birçok tatilsever, bu sırada Kaş’ın tarihi ve doğal güzelliklerini de keşfetmek istiyor. Eğer siz de Kaş’ta tatil yaparken aynı zamanda Kaş seyahati de yapmak istiyorsanız Kaş’ın şehir içi ulaşımı hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Kaş, seyahat etmek için belirli bir seyahat planı gerektiren bir lokasyon. Dolayısıyla bu noktada şehir içi ulaşım hususuna dikkat etmeniz gerekiyor. Kaş sınırları içerisinde ulaşım amacı ile minibüsler sıklıkla tercih ediliyor. Kaş’ın merkezinden kalkış yapan minibüsler ile yakın çevrede bulunan plajlara ve tesislere ulaşım imkanına sahip oluyorsunuz. Kaş minibüsleri, gün boyunca düzenli olarak seferlerini gerçekleştiriyor. Farklı güzergahlara servis yapan bu minibüsler, çoğunlukla 20 dakikada bir kalkış yapıyor. Kaş minibüslerine binerek İnceboğaz, Hidayet gibi ünlü koylara ve halk plajlarına ulaşım imkanına sahip oluyorsunuz. Kaş tatil otellerindekonaklarken ulaşım aracı olarak taksiyi de tercih edebilirsiniz. Kaş bölgesinde çok sayıda taksi durağı bulunuyor. Taksi duraklarından ya da Kaş bölgesinin herhangi bir yerinden taksi ile ulaşmak istediğiniz yere hızlı bir şekilde varabiliyorsunuz. Eğer Kaş’a kişisel aracınız ile gelmek istiyorsanız bu noktada aracınızı park edebileceğiniz otoparklar da bulunuyor. Kaş’ın merkezinde bulunan üç farklı otoparkı kullanarak aracınızı güvenli bir şekilde park edebilirsiniz. Kaş’ın şehir içi ulaşımında tekneler de dikkat çekiyor. Özellikle yaz sezonunda tekne turlarını tercih ederek gitmek istediğiniz bölgelere keyifli bir şekilde ulaşabilme imkanına sahip oluyorsunuz. Kaş’ta bulunan araç kiralama şirketleri de bu noktada tercih edebileceğiniz imkanlardan biri oluyor.

Kaş Havaalanı Araç Kiralama İmkanları Nelerdir?

Kaş’ta tatil yapmak isteyen tatilseverler Kaş’a ulaşmanın alternatif yollarını arıyor. Kaş’ta şehir içi ulaşımı sağlamak amacı ile çeşitli ulaşım araçları mevcut. Fakat toplu taşıma araçlarına bağlı kalmayıp Kaş’ı özgürce keşfetmek isteyen tatilseverler de bulunuyor. Bu noktada tatilseverlerin karşısına araç kiralama imkanları çıkıyor. Özellikle havaalanında gerçekleştirilen araç kiralama işlemleri oldukça popüler halde. Kaş’a ulaşmak için vardığınız Muğla Dalaman ya da Antalya Havalimanı’ndan araç kiralama imkanına sahip oluyorsunuz. Araç kiralama şirketleri, havalimanlarının belirli bölgelerinde ofislerini barındırıyor. Böylelikle araç kiralama işlemini havaalanına adım attığınız ilk andan itibaren gerçekleştirebilmeniz mümkün oluyor. Havalimanında araç kiraladığınız takdirde ulaşım araçları ile uğraşmanıza gerek kalmıyor. Aynı zamanda tatil amacı ile yanınızda bulunan bavul gibi ağır eşyaları taşımak zorunda da kalmıyorsunuz. Kaş araç kiralama şirketleri, geniş araç filolarını hizmetinize sunuyor. Kaş araç kiralama şirketlerinin bünyesinde bulunan geniş araç filosundan kendinize uygun aracı seçme imkanına sahip oluyorsunuz. Kaş tatil yerlerine ekonomik ve konforlu aracınız ile ulaşırken, aynı zamanda ailenizin ve sevdiklerinizin de rahat etmesine yardımcı oluyorsunuz. Araç kiralama işlemi bütçenize de olumlu yönde katkıda bulunuyor. Araç kiraladığınız takdirde trafik sigortası ve kasko gibi işlemlere ek ödeme yapmanıza gerek kalmıyor. Bunun yanı sıra araç kiralama işlemi zaman tasarrufu sağlamanız açısından da oldukça ideal. Kaş’ta araç kiraladığınız takdirde Kaş’ın doğal güzelliklerine vakit kaybetmeden ulaşma imkanına sahip oluyorsunuz. Siz de birçok yönden avantaj sağlayan araç kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz aracınızı Muğla ya da Antalya Havalimanı’ndan, dilerseniz Kaş sınırları içerisinde teslim alabilirsiniz.

Kaş Gezilecek Yerler

Büyüleyici bir atmosfere sahip olan Kaş’ta ziyaret edebileceğiniz pek çok farklı yer bulunuyor. Her adımınızda hayranlığınızın artacağı turistik yerler, Antalya Kaş tatil günlerinizi unutulmaz bir hale getiriyor. İşte Kaş’ta mutlaka görmeniz gereken yerler…

 • Antiphellos Antik Tiyatrosu, Kaş’ta ziyaret edebileceğiniz tarihi değerlerden biri. Antiphellos’tan günümüze ulaşan tek yapı olan Antiphellos Antik Tiyatrosu, eşsiz manzarası ile de görenleri kendisine hayran bırakıyor.
 • Eğer Kaş’ın yerel havasını solumak istiyorsanız Uzun Çarşı’yı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Alışveriş yapabileceğiniz şirin mekanların yer aldığı Uzun Çarşı’nın arnavut kaldırımlı yollarındaki cumbalı tarihi evleri de görmeden geçmemelisiniz.
 • Kaş’ta ziyaret etmeniz gereken yerlerden bir diğeri de Patara Antik Kenti. Patara Antik Kenti oldukça eski zamanlara dayanıyor. Patara Antik Kenti’ni ziyaret ederek Bizans Bazilikası’nı, Roma Zafer Takı’nı ve anıt mezarları görme şansına sahip olabilirsiniz.
 • Kaputaş Plajı, turkuaz rengi suları ile görülmeye değer yerler arasında bulunuyor. Kaputaş Plajı’nı ziyaret ederek eşsiz manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.
 • Kaş Limanı’ndan düzenlenen tekne turlarına katılarak ziyaret edebileceğiniz Kekova, adeta bir “deniz cenneti” olma özelliği taşıyor. Bünyesinde bir batık şehri de bulunduran Kokova, Kaş’ta ziyaret edebileceğiniz eşsiz yerlerden birisi oluyor.
 • Kaş’a gelip de Saklıkent Kanyonu’nu görmemeek olmaz. Dik yamaçları, coşkun bir şekilde akan suyu ve tahta köprüleri ile eşsiz bir görünüme sahip olan Saklıkent Kanyonu’nu seyahat rotanıza mutlaka eklemelisiniz.
 • Muhteşem bir manzaraya sahip olan Kayaköy Limanı da görülmeye değer yerler arasında. Kayaköy Limanı’nı ziyaret ettiğinizde çevrede bulunan restoranların lezzetlerini de mutlaka tatmalısınız.
 • Kaş’ın yakınlarındaki Demre ilçesinde yer alan Noel Baba Kilisesi’ni de mutlaka görmelisiniz. Aziz Nicholas adına yaptırılmış olan bu kilise, mozaik kaban kaplamaları ile oldukça dikkat çekici.

Kaş’ta Ne Yenir?

Kaş otel seçeneklerinden birinde konaklarken aynı zamanda Kaş’ın eşsiz lezzetlerini de mutlaka tatmalısınız. Kaş’ın restoran ve kafelerinde bulabileceğiniz bu tatlar, Kaş’a özgü olması ile dikkat çekiyor. İşte, Kaş’ta tatil yaparken tadabileceğiniz enfes lezzetler…

 • Kaş’ta mutlaka tatmanız gereken lezzetler arasında Patlıcan Reçeli yer alıyor. Acısı alınan patlıcanın kırmızı lohusa şekeri ile tatlandırılmasından elde edilen bu lezzet, görünüşü ile de iştahları kabartmayı başarıyor.
 • Eğer et ürünlerini tatmayı seviyorsanız Kaş’ta yapılan Şiş Köfte tam da size göre. Oldukça lezzetli bir yapıya sahip olan Şiş Köfte, Tahinli Piyaz ve lavaş eşliğinde servis ediliyor.
 • Şiş Köfte’den bahsedip de Tahinli Piyaz’dan bahsetmemek olmaz. Patlıcan, közlenmiş biber ve kuru fasulyeden yapılan piyazın üstüne tahin eklenerek elde edilen Tahinli Piyaz, Kaş’ın enfes lezzetleri arasında yer alıyor.
 • Antalya’ya gelip de Tahinli Kabak Tatlısı yemeden dönmek olmaz. Özellikle yemeklerden sonra tüketilen Tahinli Kabak Tatlısı, dövülmüş ceviz ve bol miktarda tahin ile oldukça keyifli bir lezzet haline geliyor.
 • Kaş’ın enfes lezzetlerinden biri de yanık dondurma. Yanık keçi sütü ile yapılan yanık dondurma, deneyenlerde bir daha yeme isteği uyandıran nadir lezzetler arasında yer alıyor.
 • Yanık dondurmanın yanı sıra tava dondurma da Kaş’ın enfes lezzetlerinden biri. Tayland esintileri barındıran tava dondurma, reçel, süt ve meyve ile tüketildiği takdirde damak çatlatan bir lezzete sahip oluyor.
 • Hibeş, tahinden üretilen Kaş lezzetleri arasında yer alıyor. Sıklıkla meze olarak tercih edilen Hibeş, sabah kahvaltılarında da sevilerek tüketiliyor. Patates sosu olarak da tüketebileceğiniz Hibeş’i mutlaka tatmalısınız.

Kaş’ın Güzel Koyları Hangileridir?

Türkiye’nin önemli turizm beldelerinden biri olan Kaş’ta ziyaret edebileceğiniz koylar bulunuyor. Adeta bir saklı cennet niteliğinde olan bu koylar, Kaş tatil önerileriarasında sayılıyor. Kaş’ın güzel koyları şu şekilde sıralanıyor…

 • Kayalıklardan oluşan küçük bir koy olan Kekova Koyu, plajı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kekova Koyu’nda tarihi su altı kalıntıları da bulunuyor. Batık Şehir olarak da bilinen Kekova Koyu, tekne turu ile keşfedebileceğiniz koylardan biri.
 • Tekne turu ile keşfedebileceğiniz koylardan bir diğeri de Akvaryum Koyu. Batık bir deniz feneri kalıntılarına ev sahipliği yapan Akvaryum Koyu, dalış aktivitesi yapabileceğiniz koylar arasında bulunuyor.
 • Kaş’a 2,5 km uzaklıkta yer alan Hidayet Koyu’nu da mutlaka görmeniz gerekiyor. Çeşitli işletmelerin yer aldığı Hidayet Koyu’nda unutulmaz bir deniz deneyimi yaşayabilirsiniz.
 • Mükemmel derinliği ve kum yüzeyi ile dikkat çeken Yağlıca Koyu, deniz keşfi yapabileceğiniz keyifli koylardan biri. Aynı zamanda deniz canlılarını da yakından görme imkanına sahip olacağınız Yağlıca Koyu, körfez bir fiyordu andırıyor.
 • İnönü Koyu, eşsiz bir doğal manzaraya sahip. Uzaktan bakıldığında bir mağarayı andıran İnönü Koyu, tekne turlarının mutlaka uğradığı koylardan biri oluyor.
 • Aynı zamanda bir antik kent olma özelliği taşıyan Aperlai Koyu’nu da mutlaka görmeniz gerekiyor. Tekne ya da bot kiralayarak ulaşabileceğiniz Aperlai Koyu’nda keşfedebileceğiniz batık kalıntıları bulunuyor.
 • Koruma altına alınan koylardan biri olan Fırnaz Koyu’nu da mutlaka görmeniz gerekiyor. Fırnaz Koyu’nda bulunan çamur, cilde faydası olan mineraller içeriyor. Bu bakımdan da sıklıkla ziyaret edilen koyda eski zamanlardan kalma izler de bulunuyor.

Kaş Balayı Otelleri

En özel zamanlardan biri olan balayı tatili, tatilseverler tarafından güzel otellerde geçirilmek isteniyor. Dolayısıyla birçok tatilsever, balayı tatili için uygun bir otel arayışına giriyor. Kaş, balayı tatilini geçirebileceğiniz ideal lokasyonlardan biri oluyor. Masmavi ve tertemiz suları ile oldukça huzurlu bir coğrafya olan Kaş, balayını geçirebileceğiniz çeşitli konaklama seçeneklerini bünyesinde barındırıyor. Kaş balayı otelleri, farklı konseptleri ile misafirlerini büyük bir özenle ağırlıyor. Kaş balayı otellerinde sunulan imkanlar, balayı tatilinizin unutulmaz bir hale gelmesini sağlıyor. Balayı tatilleri, diğer tatil türlerine göre birtakım avantajları beraberinde getiriyor. Balayı tatiline çıkan çiftler için hazırlanan balayı süitleri, oldukça etkileyici bir atmosfere sahip oluyor. Genellikle eşsiz bir manzaraya tanık etmenize imkan sağlayan balayı süitlerinde özel içecek ikramı yapılabiliyor. Özel içecek ikramının yanı sıra balayı çiftleri için otelin bünyesinde bulunan restoranlara öncelikli rezervasyon hakkı tanıyan konaklama seçenekleri bulunuyor. Hatta yapılan ekstra harcamalar için ekstra indirim hakkı sunan balayı otelleri bulunuyor. Kaş’ın iyi otelleri arasında yer alan balayı otelleri, yeme/içme olanakları konusunda da oldukça avantajlı oluyor. Günün her öğününde ücretsiz bir şekilde yeme/içme olanaklarından faydalanabileceğiniz bu otellerde açık ve kapalı olmak üzere iki farklı restoran bulunabiliyor. Bu noktada yemek için tercih edebileceğiniz çeşitler lokasyonlar karşınıza çıkıyor. Balayı tatilinizi yaparken kaldığınız odalar özenle hazırlanıyor. Balayı çiftleri için hazırlanan bu odalara meyve tabağı, buklet gibi çeşitli hizmetler sunuluyor. Eğer siz de balayı tatilinizi Kaş’ta geçirmek istiyorsanız Kaş balayı otellerine erkenden rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Huzurlu doğası ve renkli hayatı ile öne çıkan Kaş’ta unutulmaz bir balayı tatili yaşama fırsatına sahip olabilirsiniz.

Kaş 5 Yıldızlı Otelleri

Türkiye’nin turizm cennetlerinden biri olan Kaş’ta bulunan konaklama seçenekleri farklı nitelikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kaş’ta unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak isteyen kişiler, Kaş otelleri 5 yıldızlıversiyonlarına rezervasyon yaptırmak istiyor. 5 yıldızlı Kaş otellerinde yapacağınız tatil, hem ruhunuzu hem de bedeninizi dinlendirme imkanını sizlere sunuyor. 5 yıldızlı Kaş otellerinde sunulan imkanlar da göz dolduruyor. Yeme içme imkanlarından aktivite imkanlarına kadar uzanan geniş olanak yelpazesi, Kaş tatilinizin oldukça konforlu bir şekilde geçmesini sağlıyor.En iyi Kaş otelleri arasında yer alan 5 yıldızlı oteller, sahip olduğu genel alanları ile de öne çıkıyor. 5 yıldızlı Kaş otellerinde tesise ait otopark ve emanet kasası bulunuyor. Aynı zamanda bu otellerde; klima, internet bağlantısı, teras, TV, 24 sat resepsiyon, güneşlenme terası ve günlük temizlik gibi hizmetler de yer alıyor. Çeşitli oda seçeneklerine sahip olan 5 yıldızlı otellerdeki odalar geniş ve ferah oluşu ile dikkat çekiyor. Oldukça aydınlık bir havaya sahip olan bu odalarda aklınıza gelebilecek her türlü imkan bulunuyor. Kişiye özel bakım kitlerinden şişe suya kadar uzanan bu imkanlar, odanızda konforlu vakit geçirmenize yardımcı oluyor. İlgili otele göre deniz manzaralı da olabilen bu odalarda; telefon, oda servisi, çay/kahve düzeneği, saç kurutma makinesi, havlu, terlik, televizyon ve elektrikli su ısıtıcısı bulunabiliyor. Tamamen kişiye özel olan bu malzemeler tatiline hijyenik bir yön kazandırıyor. Konforu ve şıklığı prestij edinen Kaş 5 yıldızlı otellere rezervasyonunuzu yaptırarak siz de tüm bu ayrıcalıklardan faydalanma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Kaş Her Şey Dahil Otelleri

Antalya’nın ünlü tatil beldelerinden biri olan Kaş’ta eşsiz bir tatil deneyimi yaşamak isteyen tatilseverler, Kaş’ta bulunan konaklama seçenekleri hakkında kapsamlı bir araştırma yapıyor. Bungalov otellerden apart otellere, apart otellerden butik otellere kadar uzanan geniş konaklama yelpazesi, lüks bir tatil deneyimi sunan otellerle genişlemeye devam ediyor. Lüks otel kategorisinde sayılabilecek olan oteller arasında Kaş otelleri her şey dahilolarak bilinen oteller yer alıyor. Her şey dahil Kaş otellerinin konaklama ücretine günlük yeme/içme ücretleri de dahil ediliyor. Her şey dahil otellerde konakladığınız takdirde yemek için ekstra bir ücret ödemenize gerek kalmıyor. Kaş her şey dahil otellerde günlük öğünlerin yanı sıra gece çorbası gibi ek öğünler de bulunuyor. Aynı zamanda beş çayı olarak tanımlanan zaman dilimi içerisinde aperatif lezzetleri tatma imkanına sahip olabiliyorsunuz. Kaş her şey dahil otelleri, otelin genel alanında sunduğu imkanlarla da dikkat çekiyor. Otellerde bulunan plaj ve havuzlarda kullanacağınız şemsiye, şezlong, havlu gibi malzemeler otel tarafından tarafınıza tahsis ediliyor. Dolayısıyla otelin her alanında aklınızda soru işareti kalmadan hareket etme şansına sahip olabiliyorsunuz. Kaş otelleri denize sıfıroda konseptleri ile de dikkat çekiyor. Tüm bu fırsatlardan yararlanırken aynı zamanda eşsiz deniz manzarasına da istediğiniz her an tanık olabiliyorsunuz. Eğer siz de Kaş her şey dahil otellerinin sunduğu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız erkenden otel rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Kaş’ın huzurlu atmosferinde keyifli vakitler geçirmek için yapmanız gereken tek şey otel rezervasyonu yapmak oluyor.

Kaş Erken Rezervasyon Fırsatları

Kaş’ta tatil yaparak yılın yorgunluğunu atmak istiyorsanız Kaş erken rezervasyon fırsatlarından mutlaka faydalanmalısınız. Kaş erken rezervasyon fırsatlarından faydalanabilmek için erken rezervasyon dönemini takip etmeniz gerekiyor. Erken rezervasyon dönemi ise tatil sezonundan 7-8 ay önceki zaman dönemine tekabül ediyor. Bu zamanlarda rezervasyon yaptırdığınız takdirde uygun fiyatlardan konaklama imkanına sahip olabiliyorsunuz. Kaş otel rezervasyonerken zamanlara denk geldiği takdirde birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Erken rezervasyon yaptığınız takdirde sezon içerisinde oda bulamama gibi problemlerle karşılaşmıyorsunuz. Kaş otellerinde konaklayacağınız odanız, aylar öncesinden belirleniyor ve tatil zamanı geldiğinde odanız hazır halde sizi bekliyor. Dolayısıyla yaz sezonunun yoğunluğundan etkilenmemiş oluyorsunuz. Erken rezervasyon işleminin getirdiği avantajlar arasında uygun fiyatlar da yer alıyor. Sezon içerisinde oldukça yüksek fiyatlarla rezervasyon yapılan otellere daha uygun fiyatlardan ulaşma imkanına sahip oluyorsunuz. Böylelikle bütçenize olumlu yönde katkıda bulunarak senenin kalan zamanlarında farklı seyahatler için uygun bütçeye sahip oluyorsunuz. Kaş otelleri uygunfiyatlarla rezervasyon yapmanıza imkan sağlıyor. Tüm bunların yanı sıra tatil için farklı ödeme imkanlarından da yararlanabiliyorsunuz. Aylar öncesinden belirlediğiniz tatiliniz için yıl içerisinde ödemelerinizi gerçekleştirerek bütçe açısından herhangi bir sürprizle karşılaşmıyorsunuz. Siz de Kaş otellerine yaptıracağınız erken rezervasyon ile tüm bu fırsatlardan yararlanma imkanına sahip olabilirsiniz. Sevdiklerinizle ve ailenizle yapacağınız keyifli tatillerde hem ruhunuzu hem de bedeninizi dinlendirme imkanını elde edebilirsiniz.

Kaş Otelleri Fiyatları

Tatil cennetlerinden biri olan Kaş’ta tatil yapmak isteyen tatilseverler otel rezervasyonu arayışında bazı hususlara dikkat ediyor. Tatilseverlerin rezervasyon sırasında dikkat ettiği hususların başında Kaş otelleri fiyatbilgisi yer alıyor. Kaş otelleri fiyatları, oldukça geniş bir fiyat skalasını kapsıyor. Bu noktada tatilseverler bütçeleri doğrultusunda seçim yapmak istiyor. Kaş’ta bütçenize göre tatil yapacağınız çeşitli konaklama seçenekleri bulunuyor. Kaş konaklama seçeneklerinin fiyatları belirlenirken bazı noktalar etkili oluyor. Kaş konaklama seçeneklerinin belirlenmesinde etkili olan noktalardan önemlisi rezervasyon vakti oluyor. Erkenden yapılan tatil rezervasyonu Kaş’ta uygun fiyatlar ödeyerek tatil yapmanızı sağlıyor. Sezon içerisinde yapılan tatil rezervasyonları biraz daha yüksek ücretler ödemenize sebep olabiliyor. Dolayısıyla bu noktada erken rezervasyon dönemini takip etmeniz gerekiyor.Kaş tatil fiyatlarıilgili otelin niteliği doğrultusunda da şekilleniyor. Apart, butik, bungalov, her şey dahil, 5 yıldızlı ya da ultra lüks gibi konaklama seçenekleri, tatil fiyatlarının farklılaşmasına sebebiyet veriyor. Aynı zamanda konaklama seçeneklerinin sunduğu hizmetler de fiyatlarda belirleyici etkiye sahip oluyor. Kaş konaklama seçeneklerinin sunduğu imkanları ayrıntılı bir şekilde inceleyerek fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Tatil rezervasyonu yaptırırken ilgili otelin niteliğine de dikkat etmelisiniz. Ardından bütçenize ve kişisel tercihlerinize uygun olan otel seçeneklerinden birine tatil rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Kaş Otobüsle Ulaşım

Sıkça Sorulan Sorular

hotel