Akropol Termal Sehir Beypazari

({count} yorum)
Ayvaşık Mahallesi, Karapınar Mevkii Küme Evleri 10/A, 06720 Beypazari, Ankara - Beypazarı, Ankara

Hakkında

Türkiye’nin başkentinde saklı olan Akropol Termal Şehir aquapark içerdiği için denizden uzak olan kişilerin rahat biçimde serinlemesine yardımcı olur. Sağlık ve eğlence tatilleri için oldukça etkili bir seçenek oluyor. Termal suyun şifalı özelliklerini bu tesis ile sonuna kadar kullanıyorsunuz.

Akropol Termal Şehir içerisinde 3 farklı oda seçeneği bulunuyor. Bu daireler 1+1,2+1, 3+1 şeklinde sıralanıyor. Tesise gelen misafirler kendi ihtiyaçlarını karşılayacak olan odayı bu sayede rahatlıkla seçiyor. Odalarda bulunan karartma perdeler ile dilediğiniz vakitte odanıza güneş ışıklarını alıyorsunuz. Bu seçenekler bulundukları konumlara göre dağ veya havuz manzaralı oluyor.

Akropol Termal Şehir içerisinde ücretsiz biçimde kahvaltı yapabiliyorsunuz. Akşam yemeklerinde dışarı çıkmak istemezseniz restorana gidiyorsunuz. Bu sayede yorulmadan tatilinizin tadını çıkarıyorsunuz.

Akropol Termal Şehir spa hizmeti veriyor. Bu sayede kan dolaşımı düzene girerek rahatlıyorsunuz. Tesise gelen misafirlerin kullanımına açık havuzlar, Türk hamamı ve termal havuzlar bulunuyor. Kişilerin rahat edebileceği şekilde erkek ve kadın ayrı kapalı yüzme havuzları da vardır.

Akropol Termal Şehir eğlence salonları ile misafirlerine keyifli vakit geçirme şansı veriyor. Araç ile gelen misafirler için ücretsiz otopark kısmı mevcuttur. 24 saat boyunca açık olan resepsiyona ihtiyaçlarınızı söylüyorsunuz. İş merkezi içerisinde ücretsiz kullanabileceğiniz internet ve de fotokopi bulunuyor.

Akropol Termal Şehir Beypazarı Yaşayan Müzesine 4.3 km uzaklıkta yer alıyor. Bu müzeye giderek eski dönemlerden itibaren yerleşim yeri olarak seçilen bu ilçe hakkında fikir sahibi oluyorsunuz. Beypazarı Kent Tarihi Müzesi de tesisten 4,2 km mesafede bulunuyor.

Akropol Termal Şehir kendine özgü olarak misafirlerin giriş ve çıkış saatlerini belirliyor. Bu sayede düzenli ve temiz bir hizmet sunuyor. Otele giriş saati 14.00 ve otelden çıkış saati ise 10.00’dur. Evcil hayvan kabul edilmeyen bir tesistir.

Tesis Özellikleri

Kapalı Yüzme Havuzu
Hamam
Restoran
Klima
Bebek Dostu
Gece Eğlencesi

JUNIOR SUIT (1+1)

JUNIOR SUIT (1+1)

Junior Suit (1 + 1)

Junior Suit (1 + 1)

Standart Room 1+1

Standart Room 1+1

Sıkça Sorulan Sorular

hotel