Akgol Hotel

({count} yorum)
Ataturk Bulvard, 121 Sokak 1, 63300 Sanlıurfa - Haliliye, Şanlıurfa

Hakkında

Şanlıurfa’nın tam merkezinde yer alan Akgöl Hotel, şehrin güzelliklerine yakın bir konumda yer alıyor. 60’a yakın uzman personelleriyle misafirlere hizmet veren otel, restoran otel olarakta anılıyor.

Şanlıurfa'da yer alan Akgöl Hotel, farklı konaklama birimleriyle misafirlerini ağırlıyor. Otel odaları hem şehir manzaralarını izlemenize hem de teraslardan şehri kuş bakışıyla tanımanıza olanak sağlıyor. Geniş odalara sahip olan otel, tüm odalarında açılabilir pencere, klima, oda kasası, televizyon, uydu TV, Wi-Fi imkanları sağlıyor.

Yiyecek ve içecek sektöründe uzun zamandır işletmeci olan Akgöl Hotel; 3 restoran ve 2 cafe birimlerine sahip. Misafirlerine restoran, odaya servis ve paket servis olanağı sunuyor. Ayrıca misafirler, otelin hemen yakınında bulunan lüks mekanlardan yemek yeme imkanına sahip. Otel bünyesinde çalışan personeller, aylık ve haftalık olarak uzmanlar tarafından hizmet ve servis konusunda eğitim alıyor.

Haftanın her günü 24 saat açık olan resepsiyon hizmetleri imkanı veren Akgöl Hotel, resepsiyon hizmetlerinde emanet kasası, hızlı check-in/check-out ve vale park hizmeti imkanları yer alıyor. Ayrıca otelde, günlük temizlik hizmeti, çamaşırhane, kuru temizleme ve ütü hizmeti seçenekleri bulunuyor. Akgöl Hotel’de, ücretsiz halka açık özel otopark ve tesis dışında otopark imkanları da mevcut.

Şanlıurfa’nın tam göbeğinde yer alan Akgöl Hotel, şehrin tüm güzelliklerini gözler önüne seriyor. Akgöl Otel; Hz. Hatice Camii’ne 243 metre, Yeni Arabi Camii’ne 436 metre, Hz. Ali Camii’ne 483 metre, Süleymaniye Camii’ne 1,5 km, Rabia Meydanı’na 429 metre, Harran Hamamı’na 671 metre uzaklık mesafesinde ve en yakın Havalimanı olan Şanlıurfa Havalimanı’na 19 dakika sürüş mesafesinde yer alıyor.

Akgöl Hotel’de evcil hayvan barınabilir. Bu tesise en erken giriş saati 14:00 ve en geç çıkış saati 12:00’dir.

Popüler Özellikler

Oda Servisi
Yazıcı
Asansör
Teras
Kuru Temizleme
Çamaşır Temizleme Servisi

Standart Oda - Üç Kişilik

Standart Oda - Üç Kişilik

Standart Oda

Standart Oda

Standart Oda, Üçlü Yatak

Standart Oda, Üçlü Yatak

Standard Room - Double

Standard Room - Double

Standard Room - Triple

Standard Room - Triple

Standart Oda - Iki Kişilik

Standart Oda - Iki Kişilik

Standart Tek Kişilik Oda

Standart Tek Kişilik Oda

Standart Üç Kişilik Oda

Standart Üç Kişilik Oda

Standart Çift Kişilik (Oda) (Çift Kişilik Yatak)

Standart Çift Kişilik (Oda) (Çift Kişilik Yatak)

Sıkça Sorulan Sorular

hotel