Q Hotel

({count} comment)
Kavaklidere, Buklum Caddesi 15, Cankaya, 06680 Ankara - Çankaya, Ankara - From the city center 2.6 km

About

Q Hotel Ankara’da oldukça merkezde yer alan bir oteldir. 4 yıldıza sahip olan bu tesis geliştirdikleri şehir otelciliği özellikleriyle ziyaretçilerine iyi bir konaklama deneyimi sunuyor. Tesiste mimari ve her türlü alan oldukça ince düşünceler içerisinde yer alıyor.

Q Hotel manzara ile Ankara’yı seyrediyorsunuz. Tesiste içerisinde kalacak kişi sayısına göre farklı odalar mevcuttur. Balayı ve deluxe suit bu seçenekler arasında bulunuyor. Deluxe suitler içerisinde 4 kişi rahatlıkla konaklıyor. Bu suit odalar içerisinde bir oturma grubu bulunuyor. Bu sayede gün içerisinde yatağa uzanmadan koltukta dinleniyorsunuz. Twin ekonomik ve standart şeklinde odalar da tesis içerisinde mevcuttur.

Q Hotel kahvaltı 07.30 ile 11.00 saatleri arasında açık büfe şeklinde oluyor. Bu şekilde ziyaretçiler kendi damak zevkine uygun yiyeceklere ulaşıyor. Tesiste Türkiye ve Ankara mutfağından ürünler içeren bir restaurant bulunuyor. Gün içerisinde dinlenmek adına tesiste bulunan kafeye gidebiliyorsunuz.

Q Hotel spa ve sağlık hizmeti veriyor. Ziyaretçilerin rahatlaması için Türk hamamı, sauna ve masaj seçenekleri de bulunuyor. Tesis tarafından verilen bu sağlık hizmetleri sayesinde ziyaretçiler günlük yorgunluklarını kolayca atıyor.

Q Hotel içerisinde resepsiyona 24 saat boyunca ulaşılıyor. Tesis hakkında yapılacak olan yapıcı eleştiriler için konsiyerj hizmeti bulunuyor. Bu sayede ziyaretçilerin otel hakkındaki düşünceleri de ortaya çıkıyor. Tesiste ziyaretçilere özel bir otopark bulunuyor. Aracı valeye teslim ederek park ile uğraşmıyorsunuz.

Q Hotel merkezi bir konumda bulunuyor. Ankara’da yer alan pek çok mekana buradan yürüyerek gidiliyor. Tesisten Tunalı Hilmi Caddesine 5 dakikalık bir yürüyüş ile ulaşılıyor. Ankara Esenboğa Havalimanından otele ulaşmak için 30 dakika sürecek bir araba yolculuğu gerekiyor.

Q Hotel giriş ve çıkış saatlerini farklı olarak belirliyor. Tesise girişler 14.00 başlarken, tesisten çıkışlar 12.00’de bitmiş oluyor. Bu sayede çalışanların odayı hazırlamak için vakti oluyor. Otel içerisinde evcil hayvan bulunmasına izin verilmiyor.

Facility Features

Baby Friendly
Valet (Fee)
Massage
Room Service
Car Rental
Printer

Twin Oda

Twin Oda

Standard Tek Büyük Yataklı Oda, 1 Büyük (Queen) Boy Yatak

Standard Tek Büyük Yataklı Oda, 1 Büyük (Queen) Boy Yatak

Standard İki Ayrı Yataklı Oda, 2 Tek Kişilik Yatak

Standard İki Ayrı Yataklı Oda, 2 Tek Kişilik Yatak

Deluxe Süit, 1 Büyük (Queen) Boy Yatak Ve 1 Tek Kişilik Çekyat

Deluxe Süit, 1 Büyük (Queen) Boy Yatak Ve 1 Tek Kişilik Çekyat

Twin Room

Twin Room

Standard Room

Standard Room

Twin Ekonomi Oda

Twin Ekonomi Oda

Twin Economy Room

Twin Economy Room

Standart Oda

Standart Oda

Double Deluxe Suit

Double Deluxe Suit

Ekonomik Oda

Ekonomik Oda

Frequently Asked Questions

hotel