Bus Tickets to Yenisehir

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Yenisehir

CITY Bursa
PHONE CODE 0 224
LICENSE PLATE CODE 16
NUMBER OF BUS TERMINALS 2

Things You Need to Know After Buying the Yenisehir Bus Ticket

Yenişehir Bursa’da bulunan bir ilçe olarak öne çıkıyor. Bursa’nın merkezine 52 km kadar uzaklıkta ve bünyesinde bir de havaalanı bulunduruyor. Buna bağlı olarak aktif bir ilçe olduğunu söylemek mümkün.

Yenişehir otobüs biletini araştırabilir ya da Yenişehir uçak bileti almayı tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz ulaşım aracıyla Yenişehir’e gitme şansına sahip olabilirsiniz. Yenişehir’e ulaşmak için en çok tercih edilen otobüs firması Metro Turizm oluyor.

Yenişehir’de Gezilecek Yerler

Yenişehir’de ziyaretçiler için gezilebilecek pek çok seçenek bulunuyor. Bu sebeple de ziyaretçilerin ilgisini çeken bir bölge olduğunu söylemek mümkün.

  • Saray hamamı kullanıma açık olan bir hamam olarak öne çıkıyor.
  • Postinpuş Baba Zaviyesi kültürel anlamda gezilmesi gereken bir alan.
  • Voyvoda Camii tarihi ve kültürel anlamda önemli bir yapı.
  • Ulu camii Bursa’nın en ünlü camilerinden biri olarak biliniyor.

Gibi pek çok seçenek vardır. Yenişehir otobüs firmalarını araştırarak kendiniz için uygun olan Yenişehir otobüs seferlerine bilet alabilirsiniz.

Yenişehir’de Ne Yenir?

Yenişehir’de ziyaretçilerin yiyebileceği pek çok farklı tat vardır. Ziyaretçiler bu lezzetler arasından dilediklerini tatma şansına sahip oluyor.

  • Pideli köfte pide üstüne köfte ve üstüne sos ile yapılan bir yemek.
  • Iskender Bursa’nın en ünlü yemeklerinden biri olarak öne çıkıyor.

Gibi pek çok yemek seçeneği arasından dilediğinizi yemek için Yenişehir uçuşlarını araştırabilirsiniz. Dilerseniz de otobüs seferlerini araştırarak karayolunu tercih edebilirsiniz.

Yenişehir’de Nerede Kalınır?

Yenişehir’e gitmek için öncelikle ziyaretçi Yenişehir otobüs bilet fiyatlarını internet üzerinden kıyaslayarak bütçesine uygun olanı tercih etme şansına sahip oluyor. Otobüs biletini aldıktan sonra yine internet üzerinden otellerde ya da pansiyonlarda ön rezervasyon yaptırıp fırsatları değerlendirerek bütçenize uygun olarak dilediğiniz yerde konaklama şansına sahip olabilirsiniz.

Bus Stations in Yenisehir

Kışla Caddesi Kışla Cd., Yenişehir/Diyarbakır, Türkiye

Popular Bus Trips Departing From
Yenisehir

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Yenisehir

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Top 1 Destinations Traveled by obilet users via Yenisehir

bus