Bus Tickets to Urkmez

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Urkmez

CITY İzmir
PHONE CODE 0 232
LICENSE PLATE CODE 35
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Urkmez Bus Ticket

Ürkmez, İzmir’in Seferihisar ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Sakin bir yaz tatili geçirmek isteyen herkesin ilgisini çekebilecek bir yerdir. Ürkmez otobüs bileti satın alma işlemlerini obilet.com üzerinden halledebilirsiniz.

Ürkmez otobüs seferleri düzenleyen firmaların hepsini obilet.com üzerinden görebilirsiniz. Fiyat ve özelliklerini detaylı şekilde inceleyerek aralarında kıyaslama yapabilirsiniz. Böylece kendinize en uygun olan firmayı seçerek Ürkmez otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Ürkmez’de nereler gezilir?

Ürkmez’de hem denize hem de tarihe doyabilirsiniz.

İpekkum Plajı ve Sağlık Ocağı Plajı gibi plajlarına gitmenin yanı sıra; dilediğiniz her noktadan denize girebilirsiniz. Deniz keyfi yapmanın dışında şifa bulmak isterseniz Karakoç Kaplıcalarına gidebilirsiniz.

Tarihi bir gezi yapmak isteyenler Lebedos Antik Kenti’ni mutlaka görmeliler.

Ürkmez’de ne yenir?

Ege mutfağının zeytinyağlı lezzetlerini bulabilirsiniz. Zeytinyağlı yemekler, mezeler ve balık çeşitlerinden mutlaka tatmalısınız.

Ürkmez’de nerede kalınır?

Ürkmez, yaz tatili için tercih edilen bölgelerden olduğu için konaklama seçenekleri geniştir. Apart ev, pansiyon, otel ve çadır gibi seçeneklerden kendinize en uygun olanını seçebilirsiniz.

Sakin ve keyifli bir Ege tatili için Ürkmez’e gitmelisiniz. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alarak tatilinizi planlayabilirsiniz.

Bus Stations in Urkmez

Popular Bus Trips Departing From
Urkmez

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Urkmez

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Top 7 Destinations Traveled by obilet users via Urkmez

bus