Bus Tickets to Surgu

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Surgu

CITY Malatya
PHONE CODE 0 422
LICENSE PLATE CODE 44
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Surgu Bus Ticket

Malatya ilinin Doğanşehir ilçesine bağlı olan Sürgü, mahalle konumda yer alıyor. İl merkezine yaklaşık 75 km olan mahalle, doğal güzelliklere sahip birden fazla alan barındırıyor. İl merkezine dolmuş ile rahatlıkla gidebilirsiniz.

Eğer siz de bu doğal güzellikleri görmek isterseniz öncelikle hangi ulaşım yolu ile gitmek istediğinize karar vermelisiniz. Daha sonra eğer uçak ile gitmek isterseniz en yakın bir havaalanından Malatya uçak bileti ile yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Sürgü’de Gezilecek Yerler

Sürgü otobüs seferleri ile rahatlıkla gezebileceğiniz mahallenin ilginç yerlerinden birisi:

  • Günedoğru Köyü Mozaikli Alan: Arkeolojik kazıları yakın bir dönemde çıkarılan alanın hangi döneme ait olduğu bilinmiyor. Sıklıkla Roma dönemi olduğu söylense de 4 bin yıllık geçmişi olduğundan bu söylenti tam olarak doğru kabul edilmiyor.

Sürgü’de Ne Yenir?

Malatya uçuşları ile ilçeye vardığınızda mutlaka şu yemeğin tadına bakmalısınız:

  • Pimpirim Çorbası: Taze semizotu ve çeşit çeşit baklagillerden yapılan çorba, hem doyurucu hem de besleyici bir yemek.

Sürgü’de Nerede Kalınır?

Sürgü ilçesinde konaklama açısından pansiyon tarzında oteller bulunuyor. Bu otellerin sunduğu olanaklar ilçedeki ziyaretçilere kaldıkları süre boyunca değişik yönlerden avantaj sağlıyor. Ayrıca Sürgü otobüs bileti alarak da gelebilmeniz mümkün olan ilçe, rezervasyon açısından da size yardımcı oluyor. Bundan dolayı istediğiniz zaman Sürgü otobüs firmalarından birini seçebilirsiniz. Sürgü otobüs bilet fiyatlarına uygulanan indirimlerden yararlanma şansı elde ederseniz tatiliniz çok daha uyguna geliyor.

Bus Stations in Surgu

Popular Bus Trips Departing From
Surgu

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Surgu

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above
bus