Bus Tickets to Seyitgazi

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Seyitgazi

POPULATION 13,753
LAND AREA 1,578 km²
CITY Eskişehir
PHONE CODE 0 222
LICENSE PLATE CODE 26
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Seyitgazi Bus Ticket

Seyitgazi, Eskişehir’in en küçük ve tarihi ilçelerinden bir tanesidir. Yöresel özelliklerin şehrin diğer ilçelerinden daha farklıdır. Obilet.com üzerinden Seyitgazi otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Seyitgazi otobüs seferleri yapan seyahat firmalarının tamamını obilet.com üzerinden detaylarıyla görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmadan Seyitgazi otobüs biletinizi online olarak alabilirsiniz.

Seyitgazi’de nereler gezilir?

Seyitgazi’de gezilebilecek tarihi yapılar bulunmaktadır. Arap Tekke Türbesi, Nazım Hikmet’in Anıt Mezarı, Seyitgazi Külliyesi, Bor ve Etnografya Müzesi, Üryan Baba Tekkesi ve Sultan Şücaettin Tekkesi mutlaka görülmesi gereken önemli yapılardır.

Seyitgazi’de ne yenir?

Seyitgazi’de yiyebileceğiniz pek çok özel lezzet bulunmaktadır. Sütlü ovmaç çorbası, üyken börek, düğü köftesi çorbası, haşhaşlı bükme, kaşık börek, ıslat tarhana ve çibörek yiyebilirsiniz.

Seyitgazi’de nerede kalınır?

Seyitgazi’de kalabileceğiniz az sayıda konaklama tesisi bulunmaktadır. Öğretmenevi ve oteller arasında dilediğiniz tesiste konaklayabilirsiniz.

Obilet.com üzerinden biletinizi alarak Seyitgazi’ye gidip güzelliklerini görmelisiniz.

Bus Stations in Seyitgazi

Operating Carriers Based in Seyitgazi

bus