Bus Tickets to Sebinkarahisar

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Sebinkarahisar

POPULATION 21,204
LAND AREA 1,396 km²
CITY Giresun
PHONE CODE 0 454
LICENSE PLATE CODE 28
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Sebinkarahisar Bus Ticket

Şebinkarahisar eskiden bir ilmiş fakat sonradan Giresun’a bağlanmıştır. Şehrin tarihi kalıntılar açısından en özel yeridir. Obilet.com üzerinden Şebinkarahisar otobüs bileti satın alma işlemlerinizi hallederek ilçeyi keşfedebilirsiniz.

Şebinkarahisar otobüs seferleri yapan bütün firmaları obilet.com üzerinden detaylıca görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun firmadan Şebinkarahisar otobüs biletinizi online olarak alabilirsiniz.

Şebinkarahisar’da nereler gezilir?

İlçede görülmesi gereken pek çok tarihi yapı bulunmaktadır. Taşhanlar görmeniz gereken ilk yapıdır. Atatürk Evi Müzesi, Kale, Meryem Ana Manastırı, Fatih Camisi, Fahrettin Behramşah Camisi ve Licese Kilisesi görülmesi gereken diğer önemli yapılardır.

Şebinkarahisar’da ne yenir?

Buraya gelince yemeden dönmemeniz gereken lezzetler: Celecoş çorbası, göllü gavut, toyga çorbası, keşkek ve hoşveren kavurmasıdır. Bir de buraya özgü cevizden mutlaka tatmalı hatta almalısınız.

Şebinkarahisar’da nerede kalınır?

İlçede kalabileceğiniz az sayıda konaklama tesisi bulunmaktadır. İlçede öğretmenevi ve birkaç otel bulunmaktadır.

Şebinkarahisar, tarihi açıdan oldukça önemli yapılara ev sahipliği yapmaktadır. Obilet.com üzerinden biletinizi alıp gidebilirsiniz.

Bus Stations in Sebinkarahisar

Şebinkarahisar Otogarı 28400 Şebinkarahisar/Giresun

Popular Bus Trips Arriving At Sebinkarahisar

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Sebinkarahisar Hotels

bus