Bus Tickets to Resadiye

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Resadiye

POPULATION 35,790
LAND AREA 1,102 km²
CITY Tokat
PHONE CODE 0 356
LICENSE PLATE CODE 60
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Resadiye Bus Ticket

Reşadiye, Tokat’ın kaplıcayla meşhur bir ilçesidir. Özellikle bu açıdan pek çok turisti ağırlamaktadır. Obilet.com üzerinden Reşadiye otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Reşadiye otobüs seferleri daha çok yerel seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat, özellik ve sefer saati karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmayı seçebilirsiniz. Seçtiğiniz firmadan ekonomik bir şekilde Reşadiye otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Reşadiye’de nereler gezilir?

Reşadiye’nin meşhur kaplıcasına gidip şifalı sularla arınabilirsiniz. Buradaki şifalı suyun pek çok hastalığa iyi geldiği bilinmektedir.

Zinav Gölü’ne gidip çevresindeki ormanlık alanın ve gölün güzelliğinin tadını çıkarabilirsiniz. Buradaki yürüyüş parkurlarında harika bir doğa yürüyüşü yapabilirsiniz.

Meryem Ana Yolu olarak bilinen yeri ve Kızıl Mağara’yı mutlaka görmelisiniz.

Reşadiye’de ne yenir?

Reşadiye’de Karadeniz yemeklerinin etkisi görülmektedir. Karalahana dolması, keşkek, sacda çökelek ve yaprak dolmasını mutlaka yemelisiniz. Ayrıca, birbirinden lezzetli et yemeklerinden tatmayı da unutmayın.

Reşadiye’de nerede kalınır?

Reşadiye’de konaklama tesisleri az sayıda olsa da var olanlar ihtiyaçları karşılayacak niteliktedir. İlçe merkezindeki otellerde ya da kaplıcadaki termal tesislerde konaklayabilirsiniz.

Reşadiye, kaplıca sever herkesin mutlaka gitmesi gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alarak tatilinizi planlayabilirsiniz.

Bus Stations in Resadiye

Reşadiye Otogarı Kayalık, Gaziosmanpaşa Cd. No:61, 60700 Reşadiye/Tokat

Popular Bus Trips Departing From
Resadiye

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Resadiye

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above
bus