Bus Tickets to Pinarbasi

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Pinarbasi

POPULATION 5,606
LAND AREA 512 km²
CITY Kastamonu
PHONE CODE 0 366
LICENSE PLATE CODE 37
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Pinarbasi Bus Ticket

Pınarbaşı, Kastamonu’nun doğal güzelliklerle dolu özel bir ilçesidir. Buradaki güzellikleri yakından keşfetmek isterseniz, obilet.com üzerinden Pınarbaşı otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Pınarbaşı otobüs seferleri yapan firmalar çoğunlukla yerel seyahat firmalarıdır. Bu firmaların her birini obilet.com üzerinde detaylı şekilde görebilirsiniz. Bu firmaların arasında fiyat ve özellik kıyaslamaları yaparak uygun olan firmayı seçebilirsiniz. Seçtiğiniz firmadan obilet.com üzerinden Pınarbaşı otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Pınarbaşı’nda nereler gezilir?

Pınarbaşı, içeriğinde pek çok güzelliği barındırmaktadır. İlk görmeniz gereken yer Valla Kanyonu’dur. Trekking severler için muazzam bir yerdir.

Ilgarini Mağarası görmeniz gereken bir diğer doğal güzelliktir.

Horma Kanyonu ve Ilıca Şelalesi de görülmesi gereken yerler listesinde yer almaktadır.

Pınarbaşı’nda ne yenir?

Karadeniz yemeklerinin tüm örneklerini burada bulabilirsiniz. Balık, Kastamonu döneri, karalahana yemekleri, karalahana sarması, mıhlama yemeden dönmemelisiniz.

Pınarbaşı’nda nerede kalınır?

İlçede konaklama yapabileceğiniz birkaç tane otel bulunmaktadır. Az sayıda olan oteller, her ihtiyacı karşılayacak niteliktedir.

Doğal güzelliklerle dolu bir tatil geçirmek için mutlaka buraya gitmelisiniz. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi alıp tatilinizi planlayabilirsiniz.

Bus Stations in Pinarbasi

Pınarbaşı (Kastamonu) Otogarı Fatih,Pazar Sk.,37770 Pınarbaşı/Kastamonu

Popular Bus Trips Departing From
Pinarbasi

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Pinarbasi

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Most Recently Searched Bus Trips Arriving At Pinarbasi

Pinarbasi Hotels

Top 6 Destinations Traveled by obilet users via Pinarbasi

bus