Bus Tickets to Ozdilek

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Ozdilek

CITY Afyon
PHONE CODE 0 272
LICENSE PLATE CODE 03
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Ozdilek Bus Ticket

Özdilek Dinlenme Tesisi Hakkında Genel Bilgi

Afyonkarahisar’da yer alan Özdilek Dinlenme Tesisi, otobüs veya kendi aracı ile seyahat eden konukların dinlenmek ve vakit geçirmek için tercih ettiği dinlenme tesisleri arasında yer alıyor. Ziyaretçilerine farklı olanaklar sağlayan tesiste; Metro Turizm, Sahil Seyahat ve Pamukkale Turizm, popüler Özdilek otobüs firmaları arasında yer alıyor.

Özdilek Dinlenme Tesisi Hakkında Genel Bilgi

Özdilek Dinlenme Tesisi; Afyonkarahisar’da, Afyonkarahisar – Antalya Yolu, Kütahya Kavşağı’nda yer alıyor. Tesis, Afyonkarahisar’ın merkezine 9 km mesafede yer alıyor. Özdilek Dinlenme Tesisi hem otobüs seyahati gerçekleştiren ziyaretçilerin hem de kendi aracı ile seyahat eden ziyaretçilerin dinlenme noktası olduğu gibi aynı zamanda alışveriş yapmak isteyen ziyaretçilerin de uğrak noktaları arasında yer alıyor. Siz de Özdilek otobüs bileti ile seyahat ettikten sonra tesise uğradığınızda bu olanaklardan yararlanma imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Özdilek Dinlenme Tesisi Özellikleri

Özdilek otobüs seferleri sonrasında ya da kendi isteğiniz ile tesise uğradığınızda tesisin farklı olanakları ile karşılaşıyorsunuz. Özdilek Dinlenme Tesisi’nde, dinlenebileceğiniz gibi farklı aktiviteler de yapabiliyorsunuz. Tesiste; her türlü ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz bir alışveriş merkezi, çocuklarınızı oynatabileceğiniz güvenli bir çocuk oyun alanı ve dilediğiniz lezzetleri tadabileceğiniz restoran ve kafe bulunuyor. Dinlenme tesisinde ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik kapsamlı bir market de bulunuyor. Tazecik meyve ve sebze alabileceğiniz manav da tesisteki olanaklar arasında yer alıyor.

Özdilek Dinlenme Tesisi Gezilecek Yerler

Özdilek otobüs bilet fiyatları seçeneklerini değerlendirdikten sonra tesise ulaştığınızda sizi hem tesiste hem de tesis çevresinde çok sayıda gezilecek yer bekliyor. Özdilek Dinlenme Tesisi’ndeki ve çevresindeki gezilecek yerler şöyle sıralanıyor:

  • Özdilek Dinlenme Tesisi: Hem vakit geçirebileceğiniz hem de tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz Özdilek Dinlenme Tesisleri, ziyaretçiler tarafından tercih edilen yerler arasında.
  • Afyonkarahisar Kalesi: Tarihi ve doğal oluşum açısından önemi olan Afyonkarahisar Kalesi, ziyaretçilerin uğrak noktaları arasında yer alıyor.
  • Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi: Özellikle kültürel gezi tercih eden ziyaretçiler, Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi ziyaretini gerçekleştirmeden bölgeden dönmüyor.
  • Anıt Park: Afyonkarahisar’ın merkezinde yer alan Anıt Park, özellikle tarihi gezileri tercih eden ziyaretçilerin uğrak noktaları arasında yer alıyor.

Bus Stations in Ozdilek

Operating Carriers Based in Ozdilek

bus