Bus Tickets to Nilufer

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Nilufer

POPULATION 397,303
LAND AREA 552 km²
CITY Bursa
PHONE CODE 0 224
LICENSE PLATE CODE 16
NUMBER OF BUS TERMINALS 4

Things You Need to Know After Buying the Nilufer Bus Ticket

Nilüfer Bursa’nın en büyük ilçelerinden biri olarak biliniyor. Yaklaşık 27.000 belediye arasından 12 belediyeye Avrupa Konseyi’nin verdiği Avrupa Diploması’nı almasıyla da öne çıkıyor. Deniz 100-150 metre yükseklikte ve Bursa’ya 10 km uzaklıkta bulunuyor.

Nilüfer otobüs bileti alarak pratik şekilde Bursa’nın Nilüfer ilçesine seyahat edebilirsiniz. Nilüfer otobüs firmaları arasından bütçenize uygun olan firmayı seçerek bilet satın alabilir, bu sayede bütçenize de uygun bir seyahat yapabilirsiniz.

Nilüfer’de Gezilecek Yerler

Nilüfer Bursa’nın önde gelen ilçelerinden biri olarak biliniyor. Bursa’nın Nilüfer ilçesinde gezilecek pek çok farklı seçenek bulunuyor.

  • Gölyazı, ana karadan kopmuş gibi bir görüntüye sahip. Yalnızca bir köprü ile karaya bağlanıyor. Güzel bir yerleşke ve doğal güzellikleri ile ön plana çıkıyor.
  • En eski yerleşim yerlerinden biri olan Misi Köyü, yalnızca Nilüfer’in değil Bursa’nın da tarihinde önemli bir yere sahip.
  • Ağlayan Çınar Gölyazı’da bulunan ve simgeleşmiş bir doğal güzellik olarak öne çıkıyor.

Nilüfer otobüs seferlerini araştırarak bu güzellikleri görmek için Nilüfer'i ziyaret edebilirsiniz.

Nilüfer’de Ne Yenir?

Nilüfer pek çok kendine özgü, yöresel tadı ile ön plana çıkıyor. Nilüfer’i ziyaret ederseniz mutlaka tatmanız gereken pek çok lezzet var.

  • İskender: Bölgenin en popüler yemeklerinden biri olan iskenderi Nilüfer’e giden her ziyaretçinin mutlaka denemesi tavsiye ediliyor.

Öne çıkan pek çok farklı lezzeti tatmak için Bursa uçak biletlerini araştırarak hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bursa uçuşları en çok tercih edilen ulaşım yollarından biri olarak öne çıkıyor.

Nilüfer’de Nerede Kalınır?

Nilüfer’e giden ziyaretçiler için pek çok farklı konaklama seçeneği mevcuttur. Bu konaklama seçenekleri arasında seçim yaparken bütçenize dikkat etmeniz gerekiyor.

Nilüfer otobüs bilet fiyatlarını araştırdıktan sonra uygun olan bileti satın alabilirsiniz. Daha sonra konaklama seçeneklerini araştırarak dilerseniz tam pansiyon, yarım pansiyon otellerde ya da apart tarzı yerlerde konaklama şansına sahip olabilirsiniz. Farklı bütçelere uygun olarak otel fiyatlarında değişkenlik görülüyor. Ön rezervasyon fırsatlarından faydalanarak uygun konaklama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Bus Stations in Nilufer

Biner Sitesi Beşevler, Beşevler Cd. No:224, 16110 Nilüfer/Bursa, Türkiye
SerraSerra Tekstil Minareliçavuş, Erguvan Cd. No:4, 16140 Nilüfer/Bursa, Türkiye

Nilufer Hotels

bus