Bus Tickets to Narlik

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Narlik

CITY Çorum
PHONE CODE 0 224
LICENSE PLATE CODE 16
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Narlik Bus Ticket

Narlık; Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nin orta kısmında yer alıyor. Çorum’un merkez ilçesine bağlı bir köy olarak karşımıza çıkıyor.

Narlık’a gitmek için Narlık otobüs bileti alarak yola çıkıp Çorum Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne varıyorsunuz. Çorum Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden dolmuşlar ve otobüslerle Narlık’a kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Narlık’ta Gezilecek Yerler

Narlık’ta ve çevresinde gezilecek yerler bulunuyor. Narlık otobüs seferleri ile çıktığınız yolculuk sonrası aşağıdaki yerleri gezebilirsiniz.

  • Alacahöyük Müzesi: Kültürel öneme sahip müzelerden biri olan Alacahöyük Müzesi, ziyaretçilerin tercih ettiği yerler arasında bulunuyor.
  • Aslanlı Kapı: Hitit kabartmalarının bir örneği olan Aslanlı Kapı, önemli tarihi bölgeler arasında yer alıyor ve ziyaretçiler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Narlık’ta Ne Yenir?

Her yörenin olduğu gibi Narlık’ın da farklı yöresel lezzetleri bulunuyor. Narlık otobüs firmaları sayesinde seyahat ettikten sonra bu yöresel lezzetleri tatma imkanına sahip olabiliyorsunuz:

  • İskilip Dolması: Bir pilav türü olan ve ana malzemesi pirinç olan İskilip dolması, yörenin en sevilen lezzetleri arasında yer alıyor.
  • Kuzu Tandır: Kuzu etinden yapılan kuzu tandır, bölgenin en sevilen ve ziyaretçiler tarafından da tercih edilen lezzetleri arasında yer alıyor.

Narlık’ta Nerede Kalınır?

Narlık otobüs bilet fiyatlarını değerlendirip bölgeye ulaştığınızda konaklamanız için farklı seçenekler bulunuyor. Genelde merkezde yer alan bu oteller arasında SPA otelleri ve apart otelleri öne çıkıyor.

Bus Stations in Narlik

bus