Bus Tickets to Mamak

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Mamak

POPULATION 607,878
LAND AREA 321 km²
CITY Ankara
PHONE CODE 0 312
LICENSE PLATE CODE 06
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Mamak Bus Ticket

Mamak, Ankara’nın en bilinen ve en küçük ilçelerinden biridir. Gezilebilecek pek çok yeri bulunmaktadır. Obilet.com üzerinden Mamak otobüs bileti satın alma işlemlerinizi hallederek ilçeyi keşfedebilirsiniz.

Mamak otobüs seferleri çoğunlukla yerel seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun firmadan Mamak otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Mamak’ta nereler gezilir?

Mamak’ta tarihi ve doğal açıdan görülecek pek çok yer bulunmaktadır. Aqua Vega Akvaryum, Mavi Göl, Ulucanlar Cezaevi Müzesi gibi yapıları mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Doğanın içinde vakit geçirmek isterseniz; Centilmen, Mamak ve Vişne Aile piknik alanlarına ya da Mamak Mesire Alanı’na gidebilirsiniz.

Mamak’ta ne yenir?

Mamak’ın gözlemesi pek meşhurdur; mutlaka yemelisiniz. Uruş kapama, kaşık atması, karga beyni gibi yöresel lezzetlerinden de tatmadan dönmeyin.

Mamak’ta nerede kalınır?

Mamak’ta konaklayabileceğiniz pek çok tesis bulunmaktadır. Her bütçeye uygun oteller ve öğretmenevi bulunmaktadır.

Mamak, Ankara’ya gidince görmeniz gereken özel yerlerden biridir. Obilet.com üzerinden biletinizi alarak yola çıkabilirsiniz.

Bus Stations in Mamak

Mamak Hotels

bus