Bus Tickets to Kaman

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Full Refund
to the Cancelled Tickets

Information About Kaman

POPULATION 37,014
LAND AREA 1,284 km²
CITY Kırşehir
PHONE CODE 0 386
LICENSE PLATE CODE 40
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Kaman Bus Ticket

Kaman, Kırşehir’in ilçelerinden biridir. Ana karayolu üzerinde bulunduğu için hemen hemen herkesin yolu Kaman’dan geçmiştir. Obilet.com üzerinden Kaman otobüs bileti alarak ilçeyi keşfedebilirsiniz.

Kaman otobüs seferleri yapan firmaların çoğu yerel seyahat firmalarıdır. Bu firmaların tamamını obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize Kaman otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Kaman’da nereler gezilir?

Kaman’da önemli tarihi yapılar ve alanlar bulunmaktadır. Tarihi kalıntıları, Japon bahçesi, suni göl ve yeşil alanlarıyla Kale Höyük görülmesi gereken bir yerdir.

Kuş Kalesi ve Ömerhacılı Kalesi de görülmesi gereken tarihi yapılardır.

Hirfanlı Baraj Gölü’ne gidip etrafında bulunan restoranlarda keyifli vakit geçirebilir, plajına gidip gölde yüzebilirsiniz. Hatta olta balıkçılığı da yapabilirsiniz.

Dadaloğlu Parkı ve Dadaloğlu mezarı da ziyaret edilmesi gereken yerlerdir.

Kaman’da ne yenir?

Kaman’ın en meşhur yemeği mantıdır. Sadece buraya özgü olan mantıdan mutlaka tatmalısınız. Pesmeç denilen köftesi de denemeye değerdir. Ayrıca, buranın cevizi meşhurdur hem yiyin hem de evinize satın almalısınız.

Kaman’da nerede kalınır?

Kaman’da her bütçe ve imkana uygun olabilecek konaklama tesisleri bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre uygun olan tesisi tercih edebilirsiniz.

Kaman, tarihi alanları gezmeyi seven herkesin ilgisini çekecek türden bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın almalısınız.

Bus Stations in Kaman

Kaman Bus Station Bahçelievler Mh. 40300 Kaman/Kırşehir

Operating Carriers Based in Kaman

Carriers That Have Ceased to Operate Based on Kaman

Popular Bus Trips Departing From
Kaman

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet.com within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Kaman

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet.com within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Kaman Hotels

Top 1 Destinations Traveled by obilet users via Kaman