Bus Tickets to Isikli

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Isikli

CITY Denizli
PHONE CODE 0 258
LICENSE PLATE CODE 20
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Isikli Bus Ticket

Denizli ilinin bir ilçesi olan Işıklı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alıyor. Adı coğrafyasındaki gölden gelen Işıklı, Büyük Menderes Irmağı konumunda bulunuyor. Bundan dolayı yabancı turistler başta olmak üzere gören herkesi kendisine hayran bırakıyor.

Siz de bu ilçenin beğenilen ırmağına hayran olmak isterseniz öncelikle hangi ulaşım yolunu tercih etmek istediğinize karar vermelisiniz. Daha sonra otobüs ile gitmeye karar verirseniz eğer Işıklı otobüs bilet fiyatlarına kısaca bir şekilde göz atabilir, ardından Pamukkale gibi öne çıkan Işıklı otobüs firmalarından birini tercih edebilirsiniz. Denizli Otogarı’na vardıktan sonra da Işıklı ilçesine giden toplu taşıma seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Işıklı’da Gezilecek Yerler

Ege Bölgesi’nin Büyük Menderes Irmağı yanında bulunan Işıklı’ya ulaştıktan sonra şuraları mutlaka gezmelisiniz:

  • Forum Çamlık: Işıklı otobüs seferleri ilegidilebilen Forum Çamlık, hediyelik ürünler almak için uygun bir konumda bulunuyor.
  • İnceğiz Kanyonu: Mükemmel seyir görünümü olan bu kanyon, doğal güzelliği ile sizleri büyülüyor.

Işıklı’da Ne Yenir?

Işıklı otobüs bileti alarak ulaştığınız Işıklı ilçesini gezdikten sonra şu lezzeti tatmadan kesinlikle geri dönmeyin:

  • Denizli Çorba: Tavşan eti ile hazırlanan çorbanın içinde aynı zamanda hamur parçaları da bulunuyor. Bu lezzet, Denizli ilinin Işıklı ilçesini her daim unutulmaz kılıyor.

Işıklı’da Nerede Kalınır?

Işıklı’da; butik, bungalov, pansiyon ve apart tarzlarında oteller bulunduğu için konforlu bir konaklama süreci yaşarsınız. Aynı zamanda tesislerin anlayışlı personelleri, otel rezervasyonunuzu önceden oluşturmadan geldiğinizde dahi sizlere yardımcı oluyorlar. Ayrıca otobüsün yanı sıra isterseniz Denizli uçak bileti alabilir ve hava yolu ile de şehre ulaşabilirsiniz. Böylelikle Denizli uçuşları ile şehre vardıktan sonra otelinizde dinlenme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Bus Stations in Isikli

Operating Carriers Based in Isikli

Carriers That Have Ceased to Operate Based on Isikli

Most Recently Searched Bus Trips Arriving At Isikli

bus