Bus Tickets to Icmeler

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Icmeler

POPULATION 9,604
CITY Muğla
PHONE CODE 0 252
LICENSE PLATE CODE 48
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Icmeler Bus Ticket

İçmeler, ülkenin en güzel tatil bölgelerinden biri olan Marmaris’in turistik ilçelerinden biridir. Marmaris’e gelen ve buranın eğlenceli yüzünü görmek isteyen herkesin tercih ettiği bir yerdir. İçmeler otobüs bileti alma işlemlerinizi obilet.com üzerinden halledebilirsiniz.

İçmeler otobüs seferleri yapan pek çok büyük seyahat firması bulunmaktadır. Bunların tamamını obilet.com üzerinden görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilirsiniz. Böylece kendinize en uygun olan firmadan İçmeler otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

İçmeler’de nereler gezilir?

İçmeler, küçük bir köyden önemli bir turistik merkeze dönüşmüştür. Burada pek çok tesis bulunmaktadır. Ama özellikle gidilecek bir yer yoktur. Merkeze 10 km uzaklıkta olduğu için merkeze veya çevrede bulunan özel yerlere gidebilirsiniz.

Marmaris Kalesi, Marmaris Yat Marinası, Dalyan, Sedir Adası, Cennet Adası gibi yerlere gidebilir; Kleopatra Plajı, Kızkumu Plajı, Bozburun Koyu, Turunç, Gökova gibi yerlere gidip denizin ve doğal güzelliklerin tadını çıkarabilirsiniz.

İçmeler’de ne yenir?

Akdeniz en güzel yerlerinden birinde bulunup da balık yemeden olmaz. Bunun dışında aklınıza gelebilecek her mutfağın yemeğini bulabilirsiniz.

İçmeler’de nerede kalınır?

Birbirinden farklı büyüklükte ve farklı imkanlara sahip olan pek çok konaklama tesisi bulunmaktadır. Bunların içinden bütçenize en uygun olanını seçip konaklayabilirsiniz. Butik otel ve pansiyonlardan tatil köylerine uzanan seçenekler sizi beklemektedir.

İçmeler, Marmaris’in en popüler turistik yerlerinden biridir. Pek çok noktaya da yakın olduğu için tatil rotanızı buraya çevirebilirsiniz. İçmeler’e gitmek için obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Bus Stations in Icmeler

İçmeler Otogarı İçmeler, İçmeler İtfaiyesi, 48720 Marmaris/Muğla

Operating Carriers Based in Icmeler

Carriers That Have Ceased to Operate Based on Icmeler

Popular Bus Trips Departing From
Icmeler

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Icmeler Hotels

Top 1 Destinations Traveled by obilet users via Icmeler

bus