Bus Tickets to Hasancelebi

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Hasancelebi

POPULATION 3,092
CITY Malatya
PHONE CODE 0 422
LICENSE PLATE CODE 44
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Hasancelebi Bus Ticket

Malatya’nın Hasançelebi Mahallesi, Hekimhan ilçesine bağlı bir konumda bulunuyor. Mahallenin adının eski belgelerde geçmesi, köklü bir geçmişe sahip olduğunu gösteriyor. İl merkezine dolmuş hatlarıyla gidilebilir.

Eğer siz de bu mahalleye gitmek isterseniz öncelikle hangi ulaşım yolu ile gitmek istediğinize karar vermelisiniz. Eğer otobüs ile gitmek isterseniz en yakın bir otogardan sizin için uygun Hasançelebiotobüs firmalarından birini seçiyorsunuz. Ardından Hasançelebi otobüs bileti alıyorsunuz. Akabinde eğlenceli yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Hasançelebi’de Gezilecek Yerler

Otobüs ile geldiğiniz bu mahallede şurayı mutlaka gezmelisiniz:

  • Hasançelebi Ilıca Mesire Alanı: Yapay göle sahip olan mesire alanına Hasançelebi otobüs seferleri ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Mesire alanı gün boyu piknik başta olmak üzere çeşitli aktiviteleri gerçekleştirme imkanı sunuyor.

Hasançelebi’de Ne Yenir?

Hasançelebi otobüs bilet fiyatlarından kendinize uygun olanı seçip geldiğiniz bu mahallede kesinlikle yöresel lezzetlerden birini tatmalısınız. İşte o lezzet:

  • Gırık: Sulu köfte olan Gırık, özel tereyağ, kıyma ve patatesten yapılıyor. Yediğiniz sulu köftelerden çok farklı olan bu yemek Malatya’nın eşsiz lezettlerinden biri olmayı başarıyor.

Hasançelebi’de Nerede Kalınır?

Hasançelebi konaklama imkanları açısından sadece birkaç apart tarzında otellere sahip. Bu otellerin sunduğu imkanlar oldukça fazla olduğundan sıklıkla tercih ediliyor.

Hızlı bir şekilde ulaşım sağlamak isterseniz Malatya uçak bileti alarak şehre varabilirsiniz. Malatya uçuşları ile hızlı bir şekilde şehre ardından otelinize yerleşebilirsiniz.

Bus Stations in Hasancelebi

Hasancelebi Bus Station Fırat, 63600 Siverek/Şanlıurfa

Popular Bus Trips Departing From
Hasancelebi

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Hasancelebi

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Top 5 Destinations Traveled by obilet users via Hasancelebi

bus