Bus Tickets to Hamamözü

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Hamamözü

POPULATION 3,873
LAND AREA 204 km²
CITY Amasya
PHONE CODE 0 358
LICENSE PLATE CODE 05
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Hamamözü Bus Ticket

Hamamözü, Amasya’nın bir ilçesidir. Ayrıca, ülkenin önemli kaplıca tesislerine ev sahipliği yapmaktadır. Obilet.com üzerinden Hamamözü otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Hamamözü otobüs seferleri yapan firmaların çoğu yerel seyahat firmalarıdır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden tüm detaylarıyla görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak kendinize uygun firmayı seçip Hamamözü otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Hamamözü’nde nereler gezilir?

Ülkenin önemli kaplıca tesislerine ev sahipliği yapan ilçede şifa dolu bir tatil yapabilirsiniz.

Kahramanlar İçmeleri’ne gidip şifalı sularından içerek rahatsızlıklarınızdan arınabilirsiniz. Hamamözü Kaplıcası’na gidip vücudunuzu ve ruhunuzu arındırıp dinlenebilirsiniz. Dilerseniz, Gimpaş Termal Tesisleri’ni de tercih edebilirsiniz.

Hamamözü’nde ne yenir?

Amasya ilçesi olan Hamamözü’nde birbirinden lezzetli yöresel yemekler içebilirsiniz. Amasya bamyası, Amasya elması, baklalı yaprak sarması, güveçte kurusu, yoğurmaç ve döner yemeden dönmeyin.

Hamamözü’nde nerede kalınır?

Kaplıcalarda yer alan termal konaklama tesislerinde konaklayabilirsiniz. Tesislerin hepsi her bütçe ve imkana uygun hizmet vermektedir.

Şifalı tatil arayışı olanların rotasını çevirmesi gereken Hamamözü’ne obilet.com üzerinden otobüs biletinizi alıp gidebilirsiniz.

Bus Stations in Hamamözü

Operating Carriers Based in Hamamözü

Carriers That Have Ceased to Operate Based on Hamamözü

bus