Bus Tickets to Gundogan

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Gundogan

POPULATION 5,486
CITY Muğla
PHONE CODE 0 252
LICENSE PLATE CODE 48
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Gundogan Bus Ticket

Gündoğan, Bodrum’un en sessiz ve sakin ilçelerinden biridir. Havası bile Bodrum’un diğer ilçelerinden daha farklıdır. Obilet.com üzerinden Gündoğan otobüs bileti satın alıp havasını soluyabilirsiniz.

Gündoğan otobüs seferleri yapan firmaların sayısı oldukça fazladır. Obilet.com üzerinden, sefer düzenleyen firmaların tamamını ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Böylece kendinize en uygun olan firmadan Gündoğan otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Gündoğan’da nereler gezilir?

Gündoğan, Bodrum’un sessiz yanını görmek isteyen herkesin tercih edebileceği bir noktadır. Özellikle yazlıkçıların vazgeçilmez rotasıdır. Gündoğan’a gelirseniz, birbirinden başarılı restoranlarında yemek yiyerek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca, kapalı koy şeklinde olan sahilinde denize girerek dalgasız denizin tadını çıkarabilirsiniz.

Gündoğan’da ne yenir?

Gündoğan’da oldukça başarılı köy kahvaltıları yapabilir, lezzetli Ege mezeleri ve balıklar yiyebilirsiniz. Bunun dışında tadabileceğiniz farklı lezzetler de vardır.

Gündoğan’da nerede kalınır?

Gündoğan’da her bütçeye ve imkana uygun oteller bulunmaktadır. Çoğunlukla pansiyon ve butik otellerden oluşan seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. Burada konaklamayı istemezseniz, günü birlik de gelebilirsiniz.

Gündoğan, sessiz ve sakin bir Bodrum tatili geçirmek isteyenler için ideal bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Bus Stations in Gundogan

Gündoğan Otogarı Gündoğan, Şht. Uğur Öztop Cd. 34-44, 48965 Bodrum/Muğla

Operating Carriers Based in Gundogan

Carriers That Have Ceased to Operate Based on Gundogan

Gundogan Hotels

bus