Bus Tickets to Gumussu

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Gumussu

CITY Denizli
PHONE CODE 0 258
LICENSE PLATE CODE 20
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Gumussu Bus Ticket

Denizli ilinin Çivril ilçesine bağlı olan Gümüşsu Mahallesi, Ege Bölgesi’nde yer alıyor. Bu bölge, el değmemiş ormanları ve temiz suları ile öne çıkıyor. Her mevsim hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgisini çekmeyi başarıyor.

İlgi çekici olan Gümüşsu’ya otobüs ile gitmek için öncelikle Gümüşsuotobüs bilet fiyatlarına göz atabilir, ardından Gümüşsu otobüs firmalarının sunduğu olanaklar doğrultusunda Ulusoy ve Kontur gibi firmaların otobüslerinden birini tercih edebilirsiniz. Akabinde Denizli Otogarı’na vardıktan sonra ilçeye geçmek için toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz.

Gümüşsu’da Gezilecek Yerler

Otobüs ile geldikten sonra Gümüşsu’da şurayı mutlaka gezmelisiniz:

  • Ornaz Vadisi: Gümüşsu otobüs seferleri ilegidilebilen vadinin hem yaz hem de kış mevsimlerindeki hallerine hayran olabilirsiniz.

Gümüşsu’da Ne Yenir?

Gümüşsu otobüs bileti alarak ulaştığınız Denizli ilinin Gümüşsu Mahallesi’ni gezdikten sonra karnınız acıktıysa şu lezzetleri tatmadan kesinlikle dönmeyin:

  • Çaput Aşı: Bölgenin her yerinde yapılan bu yemek; üzüm, asma yaprağı, kuzu eti ve farklı baharatlar ile hazırlanan bir pilav türü.
  • Biber Tatari: Acı sevenlerin vazgeçilmezi olacak olan Biber Tatari, Gümüşsu’da tadabileceğiniz en lezzetli yemeklerden olmayı başarıyor.

Gümüşsu’da Nerede Kalınır?

Gezip yemeğinizi yedikten sonra dinlenmek için Gümüşsu Mahallesi, size pansiyon ve apart başta olmak üzere birden fazla stilde konaklama seçeneği sunuyor. Ayrıca rezervasyon konusunda da herhangi bir sorun yaşamayacağınız Gümüşsu’ya isterseniz Denizli uçak bileti alarak gidebilirsiniz. Böylelikle Denizli uçuşları ile şehre vardığınızda gezmek için zaman tasarrufu yapmış olursunuz.

Bus Stations in Gumussu

Operating Carriers Based in Gumussu

Carriers That Have Ceased to Operate Based on Gumussu

Popular Bus Trips Departing From
Gumussu

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Gumussu

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Top 5 Destinations Traveled by obilet users via Gumussu

bus