Bus Tickets to Gokova

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Gokova

CITY Muğla
PHONE CODE 0 252
LICENSE PLATE CODE 48
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Gokova Bus Ticket

Muğla’nın az bilinen ama son zamanlarda bilinirliği yayılmaya başlayan, saklı kalmış cennetidir Gökova. Buranın güzelliğini ve çarpıcılığını anlatmak mümkün değil, gidip yaşamak gerekir. Eğer siz de yaşamak isteyenlerdenseniz, Gökova otobüs bileti almak için obilet.com sayfamıza bakmanız yeterli olacaktır.

Her seyahat firması Gökova otobüs seferleri düzenlememektedir. Ama düzenleyen firmaların her birini obilet.com adresimizde görebilirsiniz. Hatta firmalar arasında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak en uygun bileti bulma imkanına da sahipsiniz. Seçtiğiniz firmadan ekonomik bir fiyata Gökova otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Gökova’da nereler gezilir?

Gökova olarak başlayan bölgenin sonu Akyaka’dır. Yani, ikisini aynı bölge olarak kabul edebilirsiniz.

Eskiden küçük bir balıkçı köyü olan Gökova, zamanla gelişmiştir ama doğallığı bozulmamıştır.

Orman Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen kamp ve piknik alanları bulunmaktadır. Burada, Gökova’nın doğasının tadını çıkarabilirsiniz. Etrafında ve karşısında bulunan koylara da gidebilirsiniz.

Akyaka tarafında bulunan Azmak deresine gidin ve tekneye gezerek tatlı su balıklarını izleyin. Dereyle denizin birleştiği noktadan da berrak ve güzel suyun tadını çıkarabilirsiniz.

Buradan Sedir Adası’na geçebilirsiniz. Burası Orta Çağ’da Rodoslu şövalyelerin barınak alanıymış ve o dönemden kalma kalıntılar hala durmaktadır. Buradaki Kleopatra Plajı’nda beyaz kum, turkuaz deniz ikilisini burada bulabilirsiniz.

Gökova’nın merkezine 4 km uzaklıkta yer alan Kargı Koyu’na da mutlaka gitmelisiniz. Sakin, doğanın içinde bir tatil için ideal rotadır. Buradaki mekanlarda da keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Buradan çok da uzak olmayan Datça’ya ve Datça koylarına da gidebilirsiniz.

Tüm koylarda yüzmekle kalmayıp dalış da yapabilirsiniz.

Gökova’da neler yenir?

Böylesine güzel koyda bol bol balık ve deniz mahsulü yenir. Zeytinyağlı salatalar, değişik otlardan yapılan salatalardan bol bol yiyebilirsiniz.

Gökova’da nerede kalınır?

Gökova’nın merkezinde de, koylarında da rahatlıkla konaklayabilirsiniz. İsterseniz butik otel ya da pansiyonlarda kalabilirsiniz; isterseniz kamp alanlarında çadır da kurabilirsiniz. Tatil planlarınıza uyan seçenek neyse onu tercih edebilirsiniz.

Gökova, muazzam bir güzelliğe sahiptir. Şehrin karmaşasından sıkılıp tatilde huzuru bulmak isteyen herkesin mutlulukla ayrılacağı hatta ayrılmak istemeyeceği bir yerdir. Obilet.com üzerinden Gökova otobüs biletinizi alıp huzura yolculuk yapabilirsiniz.

Bus Stations in Gokova

Operating Carriers Based in Gokova

Carriers That Have Ceased to Operate Based on Gokova

Popular Bus Trips Arriving At Gokova

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Gokova Hotels

bus