Bus Tickets to Gokbahce

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Gokbahce

CITY Eskişehir
PHONE CODE 0 222
LICENSE PLATE CODE 26
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Gokbahce Bus Ticket

Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan Gökbahçe Köyü, Eskişehir ilinin Seyitgazi ilçesine bağlı bulunuyor. Köyün doğal manzarası ve tarihi yapısı görenleri her açıdan cezbediyor. Eski adı Bahsayiş olan Gökbahçe’nin tam tarihi, nüfusun önemli bir bölümü savaşlara katıldığından bilinmiyor.

Siz de bu köyün doğal yapısını görüp tarihi yerlerini gezmek isterseniz 2 farklı ulaşım tercihinden birini seçebilirsiniz. Eğer uzun bir yolculuk istiyorsanız ilk durağınız otogar oluyor. Otogarda Gökbahçe otobüs firmaları kapsamında görevlilerden bilgi alabilir, bu bilgiler doğrultusunda bulunduğunuz konumdan beğendiğiniz firmanın Gökbahçe otobüs biletini alarak yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Süha firması ile Eskişehir yolculuğu gerçekleştirebilirsiniz.

Gökbahçe’de Gezilecek Yerler

Eskişehir ilinin Seyitgazi ilçesine bağlı olan Gökbahçe Köyü’ne otobüs ile ulaştıktan sonra şurayı kesinlikle gezin:

  • Bahşeyiş Anıtı: Gökbahçe otobüs seferleri ile kolaylıkla gidilebilen anıt, Frig kaya tasarımına sahip. Köyün güneybatısında yer alan anıt, yerel halk tarafından bahşiş çeşmesi olarak adlandırılıyor. Ayrıca kulübeye de benzemesiyle bir giriş yapısını sembolize ediyor.
  • Aslanlı Mabet: Frig döneminden kaldığı düşünülen bu mabet, aslan yapıya benzetilir. Bundan dolayı yerel halk tarafından “Aslanlı Mabet” olarak anılır.

Gökbahçe’de Ne Yenir?

Gökbahçe otobüs bilet fiyatlarına bakıp geldiğiniz bu ilçenşn şu lezzetini tatmadan asla geri dönmeyin:

  • Kuzu Sorpa: Kırmızı etten yapılan Sorpa, çorba tarzında bir yemek. Yerel halk tarafından sıklıkla tercih edilen bu çorba Eskişehir’in yöresel lezzetleri arasında yer alıyor.

Gökbahçe’de Nerede Kalınır?

Gökbahçe’de konaklayabileceğiniz oldukça geniş pansiyon ve apart tarzı oteller bulunuyor. Bu otellerde konaklama ve otel çalışanları konusunda herhangi bir sorun yaşamayacağınız gibi rezervasyonunuzu da istediğiniz saatte yapabilirsiniz.

Ayrıca Gökbahçe otellerine isterseniz alternatif ulaşım yollarından biri olan Eskişehir uçak bileti alarak da gelebilirsiniz. Eğer Eskişehir uçuşları ile şehre gitmeyi tercih ederseniz otelinizin size sunduğu imkanları da uzun süre kullanabilirsiniz.

Bus Stations in Gokbahce

Operating Carriers Based in Gokbahce

Carriers That Have Ceased to Operate Based on Gokbahce

bus