Bus Tickets to Erkenek

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Erkenek

CITY Malatya
PHONE CODE 0 422
LICENSE PLATE CODE 44
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Erkenek Bus Ticket

Erkenek köyü Malatya ilinin Doğanşehir ilçesine bağlı bir konumda bulunuyor. Genellikle mahalle olarak geçen Erkenek köyü, balta girmemiş ormanları ile ön plana çıkıyor. Köy olan bu yerden il merkezine otobüs hatlarıyla varmanız mümkün.

Siz de bu balta girmemiş ormanları görmek isterseniz öncelikle hangi ulaşım yolu ile gitmek istediğinize karar vermelisiniz. Daha sonra eğer otobüs ile gitmek isterseniz en yakın bir otogardan Erkenek otobüs bileti alıyorsunuz. Akabinde Erkenekotobüs firmaları kapsamında kendinize uygun olan otobüs firmalarından birini tercih ederek yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Erkenek’de Gezilecek Yerler

Otobüs ile geldiğiniz bu köy bisiklet yoluna sahip olmasıyla ön plana çıkıyor. Köyde gezilecek yer olmadığından köye en yakın olan şu yeri siz de bisiklet keyfi yaparak mutlaka gezmelisiniz:

  • Malatya Müzesi: Malatya’da yaşamış olan medeniyetlerin geride bıraktıkları eserleri rahatlıkla görebileceğiniz bu müzeye Erkenek otobüs seferleri ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Erkenek’de Ne Yenir?

Erkenek otobüs bilet fiyatlarından kendinize uygun olanı seçip geldiğiniz bu köyde tatmanız gereken eşsiz lezzetlerden biri:

  • Bulgurlu Köfte: Malatya’nın özel bulgurlarından yapılan köfte, tadına bakanlara lezzet şöleni yaşatıyor.

Erkenek’de Nerede Kalınır?

Erkenek’te konaklama seçeneklerinden sadece pansiyon tarzı oteller mevcut. Otellerin sunduğu imkanların oldukça fazla olması size büyük bir konfor sağlıyor.

Ayrıca Malatya uçak bileti alarak da gelebilecek olduğunuz bu yerin konaklama yerleri rezervasyon işlemlerinde kolaylık sunuyor. Bundan dolayı Malatya uçuşları ile hızlı bir şekilde şehre ve otelinize giderseniz konaklama açısından herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Bus Stations in Erkenek

Popular Bus Trips Departing From
Erkenek

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Erkenek

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above
bus