Bus Tickets to Catalcam

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Catalcam

CITY Samsun
PHONE CODE 0 362
LICENSE PLATE CODE 55
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Catalcam Bus Ticket

Çatalçam, Samsun’un deniz tatili merkezlerinden biridir. Samsun’un köy ve ilçelerindeki pek çok insan denize girmek için buraya gelmektedirler. Siz de gidip görmek isterseniz, obilet.com üzerinden Çatalçam otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Çatalçam otobüs seferleri yapan firmaların çoğu yerel seyahat firmalarıdır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmayı belirleyebilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra Çatalçam otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Çatalçam’da nereler gezilir?

Çatalçam, Samsun’un deniz turizmi olan yeridir. Bu yüzden Çatalçam’da yapabileceğiniz tek etkinlik, Karadeniz ormanlarının yeşili eşliğinde serin sularda yüzmek olacaktır. Samsun’un tek mavi bayraklı plajı buradadır.

Çatalçam’da ne yenir?

Karadeniz bölgesinin en lezzetli balıklarını burada yiyebilirsiniz. Ayrıca; karalahana sarması, karalahana kavurması, mıhlama, pazı yemekleri gibi yöresel lezzetleri de tadabilirsiniz.

Çatalçam’da nerede kalınır?

Çatalçam’ın yakınlarında bulunan otellerde konaklama imkanınız bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, Samsun’un merkezinde konaklayarak buraya günü birlik gezi düzenleyebilirsiniz.

Çatalçam’ın güzeller güzeli denizin yanı sıra doğasının da tadınız çıkarmalısınız. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alarak tatilinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bus Stations in Catalcam

Popular Bus Trips Departing From
Catalcam

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Top 2 Destinations Traveled by obilet users via Catalcam

bus