Bus Tickets to Atakum

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Atakum

POPULATION 169,809
LAND AREA 351 km²
CITY Samsun
PHONE CODE 0 362
LICENSE PLATE CODE 55
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Atakum Bus Ticket

Atakum, Samsun’un en özel ilçelerinden biridir. Plajları ve güzelliği ile ön plana çıkmaktadır. Obilet.com üzerinden Atakum otobüs bileti alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Atakum otobüs seferleri yapan firmaların hepsini obilet.com üzerinden görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Böylece kendinize en uygun olan firmayı seçerek Atakum otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Atakum’da nereler gezilir?

Atakum, küçük bir ilçedir ve gezebileceğiniz çok az yapısı vardır. Ama sahil şeridinde olmasının tadın çıkarabilirsiniz. Atakum’un Amisos Tepesi’ne çıkmalı ve o manzaranın keyfini sürmelisiniz. Teleferikle buraya çıkıp sahildeki meşhur evlerini görebilirsiniz.

Piknik alanlarına ve plajlarına gidip hem doğanın hem de denizin tadını çıkarabilirsiniz.

Atakum’da ne yenir?

Atakum’da bulunan balık restoranlarında lezzetli balıklar yemeden dönmeyin. Ayrıca, Karadeniz’in yöresel lezzetlerinden de tatmalısınız.

Atakum’da nerede kalınır?

İlçede her bütçeye ve imkana uygun konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Burada kalmanın yanı sıra, Samsun’un merkezinde konaklayarak buraya günü birlik gezi düzenleyebilirsiniz.

Atakum, sahili ve güzelliği nedeniyle Samsun’a gittiğinizde mutlaka görmeniz gereken bir yerdir. Rotanızı buraya çevirmeden dönmeyin. Sefer listesine obilet.com üzerinden göz atabilirsiniz.

Bus Stations in Atakum

Popular Bus Trips Departing From
Atakum

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Atakum

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Atakum Hotels

Top 3 Destinations Traveled by obilet users via Atakum

bus