Voos baratos para Isparta Suleyman Demirel Aeroporto

Nome do aeroporto

Código de IATA

Código de ICAO

Isparta Suleyman Demirel Aeroporto ISE LTFC
Clique para ver no mapa.

Postagens de blog sobre Isparta

 • Davraz Kayak Merkezi Nerede? Davraz’a Nasıl Gidilir?

  Kayak heyecanı ile yepyeni yerler keşfetme keyfini anda yaşamaya ne dersiniz? Kışa daha çok var demeden, kayak tatili için şimdiden seçeneklere göz atmaya başlayın. Uludağ, Kartalkaya ve Sarıkamış’tan sonra Isparta Davraz Kayak Merkezi, kayakçıların yeni ve popüler adresi haline geldi. Türkiye’nin güneyi artık sadece plajlarıyla değil, kış sporlarına uygun kayak merkezleriyle de cazibe merkezi durumunda.

  Ver o Resto
 • Engelli Dostu Şehirler- Dünyadaki Engelli Dostu 9 Şehir

  Engelli vatandaşlar için “engelsiz hayat” mottosundan yola çıkarak tasarlanan şehirlerin varlığı oldukça kıymetlidir. Fakat belediyelerin bu konuda hassasiyet göstererek şehir planlaması yapması maalesef ihmal edilmektedir. Bu sebeple ülkemizde ve farklı ülkelerde varlığını engelli dostu şehirler olarak sürdüren yerler ayrı bir ihtimam kazanıyor. Bu yazımızda onları teker teker mercek altına alacağız. Engelli Dostu Şehir Ne Demek?

  Ver o Resto
 • Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım Rehberi

  Akdeniz Bölgesi’nin kuzeyinde, Göller Yöresi olarak anılan bölgede yer alan Isparta; hem nispeten küçük bir şehir olmanın kolaylıklarına hem de özellikle doğada vakit geçirmeyi sevenler için çok geniş bir turistik yelpazeye sahip. Göllerden, geniş ovalardan ve dağlardan oluşan şehrin Aksu, Atabey, Gelendost, Gönen, Eğirdir, Keçiborlu, Senirkent, Sütçüler, Şarkikaraağaç, Uluborlu, Yalvaç, Yenişarbademli ve merkez ilçe olmak

  Ver o Resto

Informações sobre Isparta Suleyman Demirel Aeroporto

Um dos meios de transporte preferidos para ir a Isparta ou viajar para diferentes cidades de Isparta é o avião. Nesse caso, o que precisa ser aprendido é como será o transporte entre o aeroporto e o centro da cidade.

“Como chegar ao Aeroporto Süleyman Demirel?” Podemos dar a resposta à pergunta explicando-a sob vários títulos. Existem diferentes alternativas de transporte entre o centro da cidade de Isparta e o aeroporto.

Como chegar ao Aeroporto Süleyman Demirel de ônibus?

O município de Isparta tem ônibus para chegar ao aeroporto. Você pode chegar ao Iyas Park Hotel por ônibus que partem em frente a ele. No entanto, você precisa descobrir os horários de partida do ponto de partida ou do aeroporto.

Quais veículos podem ser usados para chegar ao aeroporto além do ônibus?

Para garantir o transporte entre o aeroporto e o centro da cidade, existem também serviços especiais de agências de viagens, além dos ônibus do município.

Se você não preferir um ônibus ou ônibus, também pode usar táxis comerciais.

Entre todas essas opções de transporte, você pode escolher aquela que melhor se adapta ao seu tempo e orçamento.

flight