Voos baratos para Gaziantep Oguzeli Aeroporto

Nome do aeroporto

Código de IATA

Código de ICAO

Gaziantep Oguzeli Aeroporto GZT LTAJ
Clique para ver no mapa.

Postagens de blog sobre Gaziantep

 • Türkiye’de Yapılabilecek Deneyim Odaklı Gezi Rotaları 

  Seyahat etmek, hayat için en iyi deneyimleri yaşayabileceğiniz anların başında geliyor. Deneyim odaklı seyahat, hiç yapılmamış bir şeyi yapmayı ve hiç görülmemiş bir yeri görmeyi ifade ediyor. Bir yeri sadece görmeyi değil, kültürünü, tarihini ve yerel hayatını hissetmeyi hedefleyen gezginler deneyim odaklı rotaları tercih ediyor. Kanyon yürüyüşleri, paraşütle atlama gibi ekstrem sporlar da deneyim odaklı

  Ver o Resto
 • Gaziantep’in Meşhur Yemekleri

  Tarihi İpek Yolu üzerinde yer alan Gaziantep’in farklı kültürlerinin buluştuğu muazzam bir mutfağı var. Yerel malzemelerin en kalitelisinin kullanıldığı, bolca el emeği isteyen Gaziantep yemeklerine hayran olmamak elde değil. Gaziantep’in öyle güzel öyle zengin bir mutfağı var ki onu tanımlamak için ’Dünya bir ev olsaydı mutfağı Gaziantep’ olurdu’ bile deniliyor. Gaziantep’e gitmeye karar verirseniz bavulunuzu

  Ver o Resto
 • Türkiye’nin En İyi Tarihi Kahvehaneleri

  Kahve. Hem keyifli hem enerji verici; üstelik oldukça sağlıklı bir içecek! Dünyadaki tüm kültürlerde hemen herkesin damak tadı, beslenme alışkanlıkları ve zevkleri farklı olsa da, herkesin ortak olarak sahip olduğu bir zevk var şu dünyada: Kahve içmek! Kimi zaman hoş bir sohbet başlatan, kimi zaman yoğun günlerin dinlendiricisi. Bakılan fallar, pekiştirilen dostluklar derken 40 yıllık

  Ver o Resto

Informações sobre Gaziantep Oguzeli Aeroporto

O avião é um dos meios de transporte mais utilizados para viajar para Gaziantep ou ir para diferentes cidades de Gaziantep. Quando se trata de usar um avião, você precisa saber quais métodos você usará para fornecer transporte entre o aeroporto e o centro da cidade.

“Como chegar ao Aeroporto de Oğuzeli?” Podemos dar a resposta à pergunta explicando-a sob vários títulos.

Como chegar ao Aeroporto de Oğuzeli de ônibus?

A maneira mais fácil de se locomover pela cidade é de ônibus. As informações da linha de ônibus que você usará para chegar ao aeroporto são as seguintes:

Karataş 1 – Ônibus do aeroporto número B39

Você pode chegar facilmente ao aeroporto e ao centro da cidade usando a linha de ônibus existente.

Quais veículos podem ser alcançados além do ônibus?

Além do ônibus municipal, os ônibus Havaş são o principal meio de transporte. Você pode chegar ao aeroporto e ao centro da cidade usando os ônibus Havaş, que partem a cada hora.

Além dos serviços de ônibus e Havaş, você também pode usar táxis comerciais. É um dos meios de transporte ativos no transporte urbano.

Se desejar, você também pode fornecer transporte alugando um carro particular de locadoras de veículos.

Você pode fornecer transporte confortável, escolhendo a opção mais adequada para o seu planejamento de tempo e orçamento entre as opções disponíveis.

flight