Ucuz Valensiya Uçak Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Ayda 16 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
2 Dakikada Biletini Al

Valensiya Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Valensiya Hakkında Bilgi

Valensiya Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Valencia Havalimanı

Valensiya Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İspanya’nın Valensiya özerk bölgesinin başkenti olan Valensiya şehri, şüphesiz ülkenin en turistik yerlerinden biri. Valensiya’da başlıca gezilecek yerler, Bilim ve Sanat Şehri, L’Oceanografic, Valencia Bioparc, Torres de Quart, Museu de les Ciencies, Mercado Central, Albufera, Museu de la Almoina, Institut Valencia d’Art Modern, Gonzalez Marti Ulusal Müzesi, Almudin de Valencia, Prehistory Museum of Valencia (Valensiya Tarih Öncesi Müzesi), Museu Taurino de Valencia, Casa-Museo Jose Benlliure, Palacio de la Baylia, Valencian Museum of Ethnology, Palacio de Cervellon, Valensiya Tarih Müzesi.

Valensiya’nın ana havalimanı olan Valensiya Havalimanı, aynı zamanda Manises Havalimanı olarak da adlandırılıyor. Yolcu trafiğine göre İspanya’nın en işlek 10. havalimanı olma özelliğini taşıyan Valensiya Havalimanı, Valensiya şehir merkezinin yaklaşık 8 km batısında konumlanıyor. 2016 yılının istatistiklerine göre bir yıl içerisinde toplam 6 milyona yakın yolcuya taşımacılık hizmeti vermiş olan Valensiya Havalimanı’na direkt uçuş seferleri buluna n hava yolu firmalarından bazıları, Türk Hava Yolları, Aeroflot, Air Europa, Blue Air, British Airways, easyJet Eurowings, Iberia, KLM, Lufthansa, Royal Air Maroc, Ryanair, TAROM, Transavia, Wizz Air vb. Valensiya uçak biletinizi hemen almadan önce bu firmaların fiyatlarını karşılaştırmanızı öneriyoruz.

Valensiya Havalimanı’na Türk Hava Yolları’nın İstanbul Atatürk Havalimanı kalkışlı aktarmasız uçuş seferleri bulunuyor. Valensiya uçak biletinizi aktarmasız alabileceğiniz gibi Amsterdam, Londra, Cenova, Zürih, Prag, Moskova, Berlin, Bari, Birmingham Bilbao gibi şehirler üzerinden de ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 4 Uçuş Noktası