Ucuz Riga Uçak Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Ayda 16 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
2 Dakikada Biletini Al

Riga Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Riga Hakkında Bilgi

TELEFON KODU 0 371
NÜFUS 640.319

Riga Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Riga Havalimanı

Riga Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Riga Letonya’nın başkentidir ve Baltık Devletleri içindeki en büyük şehirdir. Şehrin ortasından geçen Daugava Nehri Baltık Denizi’ne açılmaktadır. Letonya para birimi Euro, resmi dili Letonca’dır. Şehrin ilk kurulduğu yer olan "Vecrīga" UNESCO Kültür Mirası'na kabul edilmiş olup dünyaca ünlü mimari eserlere sahiptir. Riga’da gezilecek diğer yerler ise şöyle listelenebilir: Özgürlük Heykeli, Kedi Evi (Cat house), St. Peter’s Kilise, House of the Blackheads ve Town Square, Riga Jauniela, Riga Dome Katedrali, Daugava Nehri, Riga Kalesi, The three brothers, St James’s Katedrali, Pilsetes Kanalı, Riga Rus Ortodoks Kilisesi, Alberta Jela (İela) Caddesi.

Riga Uluslararası Havalimanı Letonya'nın başkenti Riga'nın 10 km batısındadır ve Baltık Devletleri'ndeki en büyük havalimanı olma özelliğini taşımaktadır. Türk Hava Yolları ile İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Riga Uluslararası Havalimanı’na 3 saatte aktarmasız olarak seyahat edebileceğiniz gibi Ukraine International Havayolları, Aeroflot Russian Havayolları, Atlas Global, Belavia Belarusian Havayolları, Utair Aviation, Lufthansa, Uzbekistan Airways, Air France vb. firmalarla da aktarmalı Riga uçak bileti ile seyahat edebilirsiniz.

Baltık Devletleri’nin en büyüğüne ve Letonya’nın başkentine düzenleyeceğiniz gezilerinizde en ucuz Riga uçak bileti için oBilet.com adresine göz atabilir, tüm seferleri tek sayfada hızlıca görebilir ve en uygun Riga uçak biletini 2 dakika gibi kısa bir sürede satın alabilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 1 Uçuş Noktası