Ucuz Marsilya Uçak Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Ayda 16 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
2 Dakikada Biletini Al

Marsilya Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Marsilya Hakkında Bilgi

Marsilya Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Provence Havalimanı

Marsilya Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Fransa‘nın en büyük ve en önemli liman kenti ünvanına sahip olan Marsilya başkent Paris’ten sonra Fransa’nın ikici büyük şehridir. 2013 yılında Avrupa Kültür Başkenti unvanı alan Marsilya gezilecek yerler açısından oldukça çeşitliliğe sahip. Vieux Port, Notre-Dame de la Garde, Chateau d’If, Marseille Cathedral, Musée d’Histoire de Marseille, Palais Longchamp, Abbaye Saint-Victor de Marseille, La Vieille Charité, MuCEM, La Canebiere, Musee Cantini, Stade Vélodrome, Calanques National Park, Longchamp Bulvarı, Fort Saint-Jean ve Fort Saint-Nicolas Marsilya’da görülmesi gereken noktaların listesini oluşturmaktadır.

Marsilya’nın 27 km kuzeyinde yer alan Marseille Provence Havalimanı havayolu trafiğinin merkezidir. Sabiha gökçen Havalimanı’ndan Pegasus Havayolları ile Atatürk Havalimanı’ndan ise British Airways, Air Algerie, Atlas Global, Lufthansa, Air France gibi birçok firma ile seyahat etmek mümkün. Türk Hava Yolları’nın aktarmasız 3 saat 25 dakika süren uçuşuyla Atatürk Havalimanı’ndan Marseille Provence Havalimanı’na direkt seyahat etme şansı da bulabilirsiniz. Marsilya uçak bileti firmaları ile ilgili detaylandırılmış bilgilere oBilet.com online uçak bileti satış sitesi üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz.

Fransa’nın liman kenti olarak ün salmış şehri Marsilya’ya oBilet.com adresinden bulabileceğiniz en ucuz Marsilya uçak bileti ile seyahat edebilirsiniz. Her türlü sorunuz için oBilet Çağrı Merkezi’^ni veya oBilet Online Danışma Hattı’nı kullanabilirsiniz.