Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Helsinki Uçak Bileti

1 Yolcu

Helsinki Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Helsinki Hakkında

HAVALİMANI SAYISI3

Helsinki Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Helsinki Finlandiya halkının toplam nüfusunun % 25’ini oluşturan en kalabalık kent ve başkenttir. Helsinki Baltık Denizi’nde Finlandiya Körfezi’nin kıyısındadır. Helsinki kültürel çeşitliliği içinde barındıran mükemmel bir kent. Helsinki'de 130'dan fazla ulusa mensup insan yaşamını sürdürmekte olup bunların başlıcalarını Rusya, Estonya, İsveç, Somali, Sırbistan, Çin, Irak ve Almanya vatandaşları oluşturmaktadır. Şehirde Fince ve İsveçce olmak üzere iki resmi dili bulunmaktadır ancak gelişmiş eğitim düzeyi ve sahip olduğu uluslararası çeşitlilik sebebiyle İngilizce de yaygın olarak kullanılan diller arasındadır. Helsinki’de turistik yerler birbirine çok yakın olduğundan yürüyerek dahi şehrin güzelliklerinin tadına varabilirsiniz. Suomenlinna Adası ve Kalesi kısa bir tekne yolculuğu yardımıyla gidebileceğiniz gereken şahane bir yer. Batı Avrupa’nın en büyük Ortodoks kilisesi Uspenski Katedrali ve önündeki Kauppatori yani Pazar meydanı kesinlikle ziyaret edilmeli. Fin Ulusal Galerisi ise ülkenin en büyük sanat merkezidir.

Helsinki havayolu ulaşımı açısından oldukça gelişmiş olup Helsinki Vantaa Havalimanı, Helsinki Malmi Havalimanı ve Hernesaari Heliport Havalimanı kentin havayolu ulaşımınındaki gelişmişliğinin kanıtı durumundadır. Şehre uçuşu bulunan firmalar Türk Hava Yolları, Atlas Global, Ukraine International Havayolları, SAS, KLM, Aeroflot Russian Havayolları, Air France, Lufthansa, British Airways ve LOT Polish Havayolları’dır. Uçak bileti firmaları ve uçak bileti saatleri için oBilet.com’dan yardım alabilirsiniz.

İnsan hak ve değerlerinin üst düzeye kavuştuğu şehir Helsinki’ye yapacağınız seyahatinizi oBilet ile taçlandırın ve en uygun Helsinki uçak biletine kolayca sahip olun. oBilet.com’a tıklayarak tüm firmalara ait uçak biletlerini tek bir sayfada görebilir ve en ucuz Helsinki uçak bileti ile yolculuğun tadını çıkartabilirsiniz. Güvenilir uçak bileti satış hizmetinden faydalanabilir, 7/24 müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Helsinki Hakkında Blog Yazıları

  • Dünyanın En Yaşanabilir 20 Şehri

    Yaşadığı şehri ne kadar severse sevsin; herkesin gönlünden geçen, hayalini süsleyen bir başka hayat daha vardır mutlaka. Peki bir yeri “yaşanabilir” kılanlar nelerdir, hiç düşündünüz mü? Hayalleri süsleyen yerleşimlerin ortak özelliklerinden oluşan upuzun bir liste var. Başta huzur geliyor elbette, terör gibi tehditlerin olmaması, ülkede şiddet olaylarının ve siyasi kaosun yaşanmaması… Sonra refah seviyesi, kişi

    Devamını Gör

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 1 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Helsinki Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Helsinki Uçak Bileti Almak için Helsinki Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Helsinki Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
İzmir - Helsinki 868,10 TL
Ankara - Helsinki 930,46 TL
Milano - Helsinki 1.167,09 TL
Antalya - Helsinki 1.224,28 TL
İstanbul - Helsinki 1.517,84 TL
Stuttgart - Helsinki 1.703,46 TL
Konya - Helsinki 2.491,28 TL
Adana - Helsinki 2.505,38 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar